Dagmar Patrasová tvrdí, že za nehodu mohlo auto. Dechovou zkoušku prý odmítla kvůli lékům

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dagmar patrasova
Zdroj: Profimedia

Je to už nějaký ten čas, kdy Dagmar Patrasová nabourala autem do zdi u svého domu a následně odmítla dechovou zkoušku. Od té doby se objevila řada informací o tom, že má problémy s alkoholem. Ona sama si ale nejspíš nepřipouští, že by pila nadmíru. Minimálně před nehodou prý rozhodně nepila. Proč tedy odmítla dýchnout?

Květnová nehoda Dády otřásla médii, ona se už ale zvládla z reakcí oklepat. Objevila se řada informací o tom, že má problémy s pitím. Své o tom ví nejen její manžel Felix Slováček, ale i Jiří Krampol, podle kterého má doslova alkoholickou demenci.

Nehodu měla Patrasová v den narozenin svého muže, který si přál především to, aby jeho žena přestala pít. A ona tvrdí, že před řízením rozhodně alkohol nepozřela. Pro deník Extra dokonce našla i vysvětlení toho, proč odmítla dechovou zkoušku.

Léky, problémy s páteří i porucha na voze

Za nehodu prý Dáda rozhodně nemohla sama. Tvrdí, že náraz do zdi zapříčinila porucha na voze. To ale stále nevysvětlilo, proč odmítla zpěvačka dechovou zkoušku. Po  naléhání novinářů se pokusila všechno objasnit, z jejích slov ale ve výsledku jasné není nic.

„Beru léky a byla jsem v šoku,“ oznámila nejdříve. „Mám problémy s páteří. Ty mám z mládí z gymnastiky,“ dodala. Právě proto prý nechtěla dýchat. Otázka ale je, zda by se vůbec léky nějak při dechové zkoušce projevily. Pokud ano, možná jsou dost silné na to, aby s nimi neměla co dělat za volantem.

„Striktně odmítám, že bych dechovou zkoušku odmítla kvůli podnapilosti,“ ujistila. Kvůli událostem posledních týdnů jí to ale málokdo věří. Ukázalo se totiž, že pije doma i na dovolené, na kterou jí Felix vzal právě proto, aby na alkohol na chvíli zapomněla.

Přijde o řidičák?

Ať už to bylo jakkoli, společnost má jasno a řada fanoušků si myslí, že by měla Patrasová dokonce přijít o řidičský průkaz. V současné době to ale vypadá, že jí hrozí jeho odebrání maximálně na dva roky. A na dotazy, jak probíhá trestní řízení, Dáda odpovědět odmítla.

Redaktorovi řekla, že jen hledá zbytečné senzace tam, kde se vlastně nic neděje. Dále pak už odmítla podat jakékoli informace. Několikrát pouze zopakovala, že rozhodně opilá nebyla.

O opaku ale veřejnost přesvědčilo video, které bylo krátce po nehodě pořízeno. Na něm se Dagmar Patrasová potácí podél zdi, přidržuje se plotu a je vidět, že střízlivá rozhodně není. Pokud ale nebyla před nehodou, kdy to stihla?

Zdroj: Extra, Super, Aha!, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články