Filmový koutek: Johnny Depp čeká na reakce svého nového filmu. Jeanne du Barry – Králova milenka je jeho zpáteční vstupenkou do hereckého světa

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Johnny Depp
Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Johnny Depp má za sebou velmi krušné období, které ho stálo více než dost. Poté, co herce jeho bývalá manželka Amber Heard obvinila ze zneužívání, přišel například o roli ve velkofilmu Fantastická zvířata. Nyní se snaží o návrat ve filmu Jeanne du Barry – Králova milenka.

Aby byl svět trochu spravedlivější, tak i Amber přišla o mnoho rolí a jednou z nich málem byla i velmi významná role v pokračování trháku Aquaman.

Nakonec prohráli oba

Nakonec jí měl pomoci její přítel Elon Musk, který společnosti Warner Bros poslal výhružný dopis.

Soud byl vleklý, vysílala ho snad všechna média a obě strany se snažily dokázat, kdo je opravdová oběť a kdo násilník. Nakonec od soudu odešla jako poražená právě Amber.

Od té doby je herec obezřetnější ohledně svých vztahů a jakékoliv spekulace raději rovnou dementuje. V poslední době tak například popřel vztah s Jennou Ortegou známou ze seriálu Wednesday.

Nepřísluší nám hodnotit, na čí straně je pravda, a jak to tak bývá, bude to nejspíše někde uprostřed. Pravdou však je, že zatímco Amber se se svou dcerou stáhla do pozadí a žije nyní ve Španělsku, Depp se snaží o velkolepý comeback.

Vstupenka zpět mezi hvězdy?

Očekávaný film Jeanne du Barry – Králova milenka sklidil na festivalu v Cannes sedmiminutové ovace.

Historický snímek o Ludvíku XV. a jeho milence Jeanne du Barry je popisován jako dobové drama. Jeanne du Barry byla kurtizánou, která se díky svému povolání dostala do obliby francouzské aristokracie.

Aby mohla dostat oficiální titul maîtresse-en-titre (králova milenka), musela se provdat za šlechtice. Vše tedy mohlo mít dobrý konec, ale do věci se zapojila Marie Antoinetta, manželka králova syna.

Obě ženy nakonec spojil stejný osud: skončily pod gilotinou.

Světová média jsou však zatím k hercově výkonu spíše skeptičtí, a tedy až premiéra filmu ukáže, zda se herci podařil jeho návrat na herecké výsluní.

Zdroje: Refresher, Netflixer, OnlyU

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články