Kam se poděla Amber Heard po soudu s Johnnym Deppem? Snaží se žít nový život v evropské metropoli

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Amber Heard
Zdroj: Profimedia

Není to tak dávno, co byla Amber Heard společně s Johnnym Deppem jednou z nejvyhledávanějších celebrit vůbec. Mediální rozruch kolem jejich rozvodu ale pomalu utichl. A zatímco o jejím exmanželovi se píše stále, co se děje s Amber, většina lidí netuší. Kam zmizela?

Amber se snaží žít nový život, a to mimo dosah médií. Opustila Hollywood a usadila se v evropské metropoli, konkrétně v Madridu.

Svůj velký dům v Yucca Valley v Kalifornii prodala už loni v červenci za více než milion dolarů, uvádí Independent.

V Madridu chce zůstat

O tom, že se Amber nastěhovala do Madridu, se objevily nejprve zvěsti. Poté, co zde byla herečka několikrát spatřena na nákupech nebo v parcích, vypátrali ji i novináři. Ona ale poskytla jen velmi krátký rozhovor.

„Španělsko moc miluji. Ano, líbí se mi tu a chtěla bych zde zůstat,“ citoval její slova server Entertainment.

„Žije nyní se svou dcerou nový život. Soud pro ni byl stresující a ona zkrátka potřebovala změnit prostředí,“ prozradil pro People zdroj z jejího okolí.

Chce vychovávat dceru v klidu

Jedním z důvodů, proč se Amber Heard přestěhovala do jiné země, je i její dcera. Tu chce prý herečka vychovávat v klidu mimo zájem médií, mimo celé dění okolo jejího soudu. Pracovní nabídky tak nyní přijímá jen v omezeném počtu.

Je však připravena se znovu ukázat světu na filmovém plátně jako Mery ve filmu Aquaman a ztracené království. Pokračování filmu Aquaman z roku 2018 bude uvedeno v prosinci tohoto roku.

Zdroj: People, Independent, Entertainment, Pinkvilla

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články