Představitelka seriálové Wednesday prý chodí s Johnnym Deppem. Oba herci to odmítli

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Jenna Ortega
Zdroj: Profimedia

Před několika dny se po internetu začaly šířit zvěsti o tom, že herečka Jenna Ortega randí s hereckým velikánem Johnnym Deppem. Představitelka seriálové Wednesday nyní potvrdila, že se jedná o hoax. Vztah vyvrátila a požádala veřejnost, aby nešířila nesmysly.

Zvěsti o randění Ortegy s Deppem se objevily na základě toho, že spolu byla dvojice údajně viděna ve společnosti, píše The Star. I to je ale podle Jenny nesmysl.

Nic spolu nemáme a nikdy jsme neměli

Informace o tom, že spolu herci randí, se poprvé objevila na účtu uživatele Deuxmoi. Ten sice napsal, že se nejedná o potvrzenou věc, fanoušci obou celebrit se jí ale i tak chytli.

Jenna se proto nakonec rozhodla jakékoli spekulace zastavit vlastním příspěvkem na svém instagramovém účtu. „Tohle je směšné, přesto se tomu ale nemohu smát,“ uvedla.

„Nikdy v životě jsem se s Johnym Deppem nesetkala ani jsme na ničem nepracovali. Přestaňte prosím šířit lži. Nechte nás na pokoji,“ doplnila důrazně.

Vyjádření Johnnyho Deppa

Sám Johnny Depp se sice k situaci nevyjádřil, prohlášení ale vydal jeho tiskový mluvčí. Podle jeho slov nikdy Depp s Ortegou na ničem nespolupracovali a celá fáma o vztahu je nesmyslná.

„Pan Depp nemá s paní Ortegovou žádný osobní ani profesionální vztah. Nikdy se s ní nesetkal ani s ní nemluvil. Není s ní zapojen do žádného projektu a ani nehodlá být. Je zděšen těmito nepodloženými a zlomyslnými fámami, které mají poškodit jeho pověst a kariéru,“ stojí v prohlášení.

Zdroj: The Star, Huffpost, Fandom Wire

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články