Dcery Karla Gotta: Dominika stále hledá práci, Charlotte pokračuje v tatínkových stopách

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Karel Gott Ivana Gottova a dcery
Zdroj: Profimedia

Karel Gott zemřel v roce 2019, svět na něj ale bude vzpomínat ještě dlouho. A to nejen jako na zpěváka, který se zapsal do české hudební historie, ale také jako na otce čtyř dcer. Co dnes jeho potomci dělají a jak se jim daří?

Na některé dcery by byl Mistr pyšný, na některé možná méně. Gott byl u žen oblíbený, jeho děti tak mají také odlišné maminky. Nejstarší dceru Dominiku mu porodila Antonie Zacpalová, Lucii má s Ivetou Kolářovou, nejmladší dvě dcery vychovává Gottova poslední láska Ivana Gottová.

Dominika střídá problémy

Nejstarší dceři Karla Gotta je 50 let. V současné době žije ve Finsku, kde se střídavě schází a rozchází se svým manželem, hudebníkem Timem Tolkkim. Už dlouhé měsíce také hledá vhodnou pracovní pozici.

Mezitím se několikrát vrátila do Čech, aby našla práci tady, nikdy ale dlouho nepobyla. Svá rozhodnutí střídá každým dnem, v nedávné době se navíc musela léčit ze závislosti na prášcích.

Lucie má šťastnou rodinu

Lucii Kovaříkové je 37 let. Na rozdíl od Dominiky má velmi dobré vztahy s mladšími sestrami i nevlastní matkou Ivanou. S manželem vychovává dva syny. O slávu nikdy nestála, proto žije spíše v ústraní a médiím se příliš neukazuje.

Nejmladší dcery Karla Gotta

Ivana Gottová byla Mistrovou pravou láskou a jako jediná ho dovedla před oltář. S ní má hudebník dvě dcery. První se narodila Charlotte Ella a po ní Nelly Sofie.

Starší Charlotte pokračuje v tatínkových stopách. Nazpívala s ním hit Srdce nehasnou, dokonce vystoupila také ve vyprodané O2 aréně. Její mladší sestra je stydlivá a ani na sociálních sítích se zatím neukazuje. Zda také zdědila hudební talent, to se teprve uvidí.

Zdroj: Extra, Kafe, CNN Prima NEWS, iDNES, Prima Ženy

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články