Charlotte Ella Gottová předvedla na koncertě skvělý výkon. Spousta lidí neudržela slzy

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
dara charlotte
Zdroj: Profimedia

Karel Gott na svou rodinu sice pohlíží seshora, ale dcera Charlotte Ella, která už pomalu dospívá, mu určitě dělá velkou radost. Na vzpomínkovém koncertě totiž zazářila.

Vystupovala po boku velkých hvězd, jako je Dara Rolins nebo Leona Machálková. Právě slovenská popová diva byla z jejího vystoupení nadšená. Spolu zazpívaly hit Zvonky štěstí a bouřlivý potlesk byl tím největším poděkováním a satisfakcí.

Gottové se povedlo splnit sen zesnulému manželovi

Koncert pro Karla Gotta se uspořádal v neděli večer v pražské O2 areně. Karel Gott odešel do nebe v roce 2019, koncert se měl odehrát již dříve, ale kvůli pandemii koronaviru musel být přesunutý. Měl ale obrovský úspěch, a to hlavně díky hvězdách, které na něm vystupovaly.

Hned v pondělí se totiž koncert opakoval. Vdova po mistrovi Ivana Gottová je nadšená, protože se ji konečně podařilo zhmotnit sen, který měl sám Gott. „Jsem ráda, že se podařilo uskutečnit i toto manželovo přání,“ řekla pro Prima ženy.

„Po úspěšném vydání jeho autobiografie Má cesta za štěstím a premiéře celovečerního dokumentu Karel je tento koncert další z projektů, které ještě za svého života sám načrtl, a my se snažíme jeho představu co nejlépe naplnit,“ dodala Gottová.

gottova rolins

Zdroj: Profimedia

Charlotte Ella chce jít ve stopách svého táty

Na koncertě vystupovali nejen zpěváci, které měl Karel Gott rád a kteří měli rádi jeho. Objevil se zde například Josef Zíma, který seděl během představení v křesle, ale hlas mu stále slouží a předvedl skvělý výkon. Dostavil se také Štefan Margita, který má manželku Hanku Zagorovou doma po zdravotních komplikacích.

Největší hvězdou ale byla Charlotte Ella, která se již dříve svěřila s tím, že chce pokračovat v tatínkově odkazu. Po boku Dary Rolins zazpívala Zvonky štěstí a odměnou jim byl ohromný potlesk.

Fanoušci byli z jejich vystoupení nadšení. Na Gotta vzpomínal také Libor Bouček, který celou akci moderoval.

Zdroj: Prima ženy

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články