Dominika Gottová čeká na přidělení pracovní pozice. Tak to vypadalo i před půl rokem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dominika gottova
Zdroj: Profimedia

V posledním roce Dominika Gottová snad dvacetkrát změnila svůj názor na to, kde chce vlastně žít a co chce dělat. Pendlovala mezi Českou republikou a Finskem, kde má manžela, řešila, zda s ním zůstane, nebo jejich vztah skončí. Teď společně žijí v Helsinkách a Dominika se tváří, jako kdyby žádný problém nikdy neexistoval.


Už před časem se Dominika v médiích zmínila, že by se ráda nechala zaměstnat u ochranky. Dokonce si nejen kvůli tomu dělala kurz sebeobrany. Kdo ví, co jí trvalo tak dlouho, dnes už ale s nadšením prohlašuje, že má práci na dosah ruky.

Stejně tak si pochvaluje život po boku svého manžela Timma Tolkkiho. To, že se před pár měsíci spekulovalo o tom, jak jejich vztah dopadne, dnes ani trochu neřeší. I když u Dominiky nikdo neví, jak to bude za týden…

Těžký život dcery Karla Gotta

Dominika Gottová se po dlouhé válce s vdovou po svém otci musela smířit s tím, že peníze po Karlu Gottovi neuvidí. Také o Ivaně několikrát nehezky promluvila, nebylo jí to ale nic platné.

„Nedostala jsem nic, protože jsem do dědického řízení nebyla zařazena. Vše nyní řeším s právníky. Proč Lucka v dědictví byla a já ne, když jsme s otcem za jeho života podepsaly stejnou dohodu o vyrovnání?“ postěžovala si v rozhovoru pro Prima Ženy.

Nakonec se musela spolehnout sama na sebe a opravdu si najít práci. Tu má nyní prý už na dosah ruky. Jenomže to tak vypadalo i před půl rokem, kdy o zaměstnání u ochranky začala mluvit.

„Přijali mě do firmy v oboru security, která se věnuje ostraze objektů. Vyčkávám na nástup do zaměstnání a přidělení místa,“ cituje její slova server Kafe. „Mám za sebou dva týdny přednášek, teď se učím na zkoušky. Je to hodně těžké,“ dodala chudák Gottová.

Alespoň má čas na cukroví

Zatím sice stále práci nemá, během čekání na přiřazení pracovní pozice má alespoň ale čas na přípravu vánočního cukroví. Podle Blesku jsou jednou z jejích specialit čokoládové pralinky. Recept na ně je velmi jednoduchý a ona se o něj s médii podělila.

Potřebovat budete 250 gramů práškového cukru, 120 gramů kakaa, 200 gramů ztuženého tuku a sekané mandle a ořechy podle chuti. Rozpuštěný tuk smíchejte s kakaem a cukrem, přimíchejte ořechy a naplňte směsí formičky. Po ztuhnutí můžete podávat.

Je to sice jednoduchý recept, nicméně na vánočním stole Dominiky Gottové nesmí tahle pochoutka rozhodně chybět. No, pokud jí půjde práce u ochranky tak, jako se jí daří v kuchyni, snad si nebude novou práci hledat zase za půl roku…

Zdroj: Blesk, Kafe, Šíp, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články