Dominika Gottová stále hledá práci. Na dávkách jí ve Finsku chodí 40 000 Kč měsíčně

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Dominika Gottova
Zdroj: Profimedia

Dominiku Gottovou nedávno potkala příležitost, o které dlouho snila. Už měsíce si hledá pořádnou práci a stále se jí nedařilo. Pak se naskytla možnost vydělávat prakticky jen tím, že bude doma ležet na gauči. Ona ale kvůli nezodpovědnosti propásla i tuhle šanci.


Dominika měla propůjčit své jméno nově vzniklé kavárně, která má být poctou jejímu otci Karlovi Gottovi. Ta vzniká v centru Prahy. V podniku budou vystaveny jeho snímky, lidé si zde budou moci objednat jeho oblíbenou kávu či dezerty, popisuje Expres.

„Kdyby souhlasila, kavárna by se jmenovala po ní. Bylo by to nejspíše Dominika Gott café. Majitelé jí nabídli zhruba třicet tisíc měsíčně za to, že propůjčí své jméno a objeví se na otvíračce podniku. Nic víc by dělat nemusela. Ona ale nebyla schopná se s nimi domluvit, takže nic nedostane,“ řekl serveru zdroj, který si nepřál být jmenován.

Ani práce u ochranky jí nevyšla

Před časem Dominika Gottová informovala média o tom, že se stane zaměstnankyní firmy, která se věnuje ochraně objektů. Jenomže ani tato práce jí nakonec překvapivě nevyšla.

Během jednoho ze zásahů ochranky firmy totiž zemřel člověk. Společnost tak teď řeší velký problém a Gottová vzala ve svém nadšení z nové práce zpátečku.

„Firmu Securitas, u které zaměstnávají lidi jako ostrahu, teď šetří kvůli smrti pětatřicetileté ženy při zásahu, který proti ní vedli. Do takových konfliktů se rozhodně nechci dostat. Hrůza!“ uvedla Gottová podle serveru Blesk.

Bude pracovat pro Tima?

Dominika oznámila, že potom, co se ve firmě stalo, rozhodně pro společnost pracovat nechce. Podle jejích slov se jí ale rýsuje příležitost dělat v nové společnosti, kterou si na jaře chce založit její manžel, hudebník Timo Tolkki.

„Timo si chce na jaře založit vlastní firmu, která ho bude zastupovat, a mluví o tom, že by bylo skvělé, kdybych pro něj pracovala. Takže uvidíme, jak to dopadne. Nyní nám to spolu klape maximálně. Timo se hodně zlepšil, má spoustu práce. Je to moje zlatíčko,“ vysvětlila podle CNN Prima NEWS Dominika.

Jako nezaměstnaná v současné době ve Finsku inkasuje 40 000 korun. Takže to, že nemá práci, ji nijak výrazně netrápí. Když totiž pracovala v Praze jako servírka, vydělávala si zhruba polovinu takové částky.

Zdroj: CNN Prima NEWS, Expres, Blesk, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články