Alena Šeredová ukázala fotky ze svatby. Její dcera působila jako malý andílek

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Alena Seredova
Zdroj: Nextfoto

Alena Šeredová a její partner Alessandro Nasi se o víkendu vzali. Svatba proběhla v obci Noto na Sicílii, na místě, kde předtím ani jeden z novomanželů nebyl a které se tak pro ně stalo jedinečným. A pár dní po svatbě se Alena pochlubila s několika fotkami z obřadu.

Svatba byla velkolepá a novomanželé si ji užili se vším všudy. Podle serveru Extra Alena dokonce během dne vystřídala celkem 4 účesy. Ona i její milý se usmívali do všech stran a bylo na nich vidět, že jsou šťastní.

Velkolepé přípravy

Alena se zasnoubila s miliardářem už loni, dlouho ale trvalo, než vůbec lidem ukázala snubní prstýnek. Chvíli to vypadalo, že se nechce přípravami na svatbu chlubit, nakonec ale přece jen nějaké ty detaily prozradila a ukázalo se, že nešlo o obřad v malém stylu.

„Budeme mít asi sto hostů a venkovní párty. Vše zorganizovala moje kamarádka a svatební koordinátorka Alessandra Brillová, která připravovala svatbu i Chiary Ferragni v Notu,“ citoval před svatbou Alenu Blesk.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alena Šeredová (@alenaseredova)

A nakonec byla svatba opravdu velkolepá. Objevila se na ní řada pro rodinu významných lidí, samozřejmě také nejbližší rodina. A to včetně Aleniny dcery, která si velký den užila naplno.

Roztomilý andílek

Z předchozího manželství s italským brankářem Gianluigim Buffonem má Alena dva syny. Se současným partnerem má modelka dceru Vivienne, které budou brzy tři roky.

Holčička na svatbě působila v roztomilých šatičkách jako malý andílek. Maminku doprovázela téměř na každém kroku, usmívala se a zdálo se, že si i ve svém věku uvědomuje důležitost velkého dne.

Nakonec byl celý svatební den velmi vydařený a Alena na něj bude jistě ještě dlouho vzpomínat. Fanoušci jí přejí do začátku manželství jen to nejlepší a všichni doufají, že se jí s jejím milým bude ve všem dařit.

Zdroj: Extra, OnlyU, Instagram, Super, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články