Alena Šeredová prozradila detaily svatby. 100 hostů na místě, kde nikdy předtím nebyla

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Alena Seredova
Zdroj: Nextfoto

Alena Šeredová se se svým partnerem zasnoubila loni v létě. Své ANO řekla miliardáři Alessandrovi Nasimu na dovolené v Řecku. A svatbu plánují stihnout do roka a do dne. Veselka je čeká velmi brzy a modelka prozradila už i několik detailů.

Už 17. června letošního roku čeká Šeredovou velký den. Bude se vdávat a svatba podle všeho proběhne na místě, kde nikdy předtím nebyla. Přesto si ho se svým partnerem vybrali proto, že se jim velmi zamlouvá.

Sto hostů

Podle informací serveru Život v Česku rozhodně nepůjde o malou svatbu. Alena prozradila, že hostů bude zhruba stovka. Obřad se podle všeho bude odehrávat v obci Noto na Sicílii.

Za svědka půjde modelce Lavinia Borromeo, manželka úspěšného amerického podnikatele Johna Elkanna, píše Extra.

„Budeme mít asi sto hostů a venkovní párty. Vše zorganizovala moje kamarádka a svatební koordinátorka Alessandra Brillová, která připravovala svatbu i Chiary Ferragni v Notu,“ cituje Alenu Blesk.

Jedinečná vzpomínka

Pár údajně dlouho přemýšlel nad tím, na jakém místě ke svatbě dojde. Nakonec se ale dohodli, že chtějí, aby šlo o jedinečnou vzpomínku. Proto se rozhodli vybrat místo, kde ani jeden z nich nikdy nebyl.

Šeredová se bude vdávat již podruhé. Poprvé si v roce 2011 vzala italského fotbalistu Gianluigiho Buffona. S tím má syny Thomase a Davida Lee. V roce 2014 se manželství rozpadlo poté, co byl modelce její muž nevěrný.

Zdroj: Život v Česku, Blesk, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články