Alena Šeredová ukázala dcerku Vivienne. S blonďatým andílkem pořídila vysmáté fotky

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Seredova Alena
Zdroj: Profimedia

Na dětech je nejlépe vidět, jak čas utíká. Své o tom ví i modelka a moderátorka Alena Šeredová. Nedávno ještě chodila s bříškem a dnes už může „blbnout“ se svou dvouletou dcerou Vivienne. Roztomilou holčičkou se nedávno pochlubila na svém instagramu.

Alena Šeredová zkrátka stárne do krásy. Není divu, že ji ještě v jejích 44 letech stále zvou na přehlídková mola. Kráska žijící trvale v Itálii se ale momentálně víc věnuje rodině.

Kráska má tři děti

Sympatická Češka má z předchozího manželství se slavným italským brankářem Gianluigi Buffonem dva syny, a to čtrnáctiletého Louise a dvanáctiletého Davida.

Nejvíce péče ale samozřejmě věnuje své nejmladší dceři Vivienne, která nedávno oslavila druhé narozeniny. Tu má modelka se svým současným partnerem, podnikatelem Alessandrem Nasim.

Dcerka má blonďaté geny

S malou holčičkou už je pořádná zábava. Alena to ukázala svým sledujícím na instagramu, kde se pochlubila roztomilými fotkami se svou malou princeznou.

Obě dělají na snímcích různé obličeje a moc jim to sluší. Vtipné ale je, že Vivienne vypadá jako malý blonďatý andílek, ačkoliv Alena i její partner jsou oba spíše tmavší typy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alena Šeredová (@alenaseredova)

Připravuje svatbu

Půvabná brunetka má kromě starání se o malou dcerku ještě jinou příjemnou povinnost, a sice chystání své nadcházející veselky.

Na začátku srpna totiž Šeredová zveřejnila na svém instagramovém stories společnou fotkou se svým partnerem. Ke snímku přidala anglický hashtag, ve kterém stálo: „Řekla jsem ano.“

„Prozatím vím jen tolik, že se budeme brát v roce 2023, ale nevíme pořád kde. Zkusíme svatbu udělat malou, jen pro nejbližší přátele,“ sdělila podle informací deníku Blesk Alena italskému magazínu Chi.

Zdroj: Instagram, Blesk, iDNES

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články