Alena Šeredová konečně ukázala zásnubní prsten. Ruku jí zdobí pořádný diamant

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Seredova Alena
Zdroj: Profimedia

Modelka Alena Šeredová se svým majetkem či majetkem svého manžela příliš nechlubí. Stejně tak postupovala i při jejich zásnubách, kdy neukázala ani zásnubní prsten. Široká veřejnost jej tedy mohla spatřit až nyní a rozhodně bylo o co stát.

Alena Šeredová patří mezi nejúspěšnější české modelky. Dokonce ani léta na výsluní ji ale nepřipravila o její vrozenou skromnost a pokoru.

Na předvádění peněz si nepotrpí

Pražská rodačka nikdy nebyla ten typ, který by se chlubil či se snažil udělat na ostatní dojem svým majetkem. Nefotí se s drahými kabelkami ani ve svých luxusních autech.

Výjimku neudělala ani při svých zásnubách. Na snímcích, které oznamují tuto krásnou událost, obvykle nechybí zásnubní prsten, kterým se budoucí nevěsty rády chlubí.

Místo toho Alena raději zveřejnila romantické selfie se svým budoucím manželem, italským miliardářem Alessandrem Nasim. A k fotografii přidala jen prosté: „Řekla jsem ano.“

Prsten se ukázal až nyní

Všem bylo jasné, že se prsten dříve či později někde objeví. A nyní, dva měsíce od žádosti, Šeredová svůj zásnubní šperk přeci jen ukázala. I když jen mimoděk.

Učinila tak v neděli na svém instagramu. Alena se totiž stala hostem v italském pořadu Verissimo. V rámci propagace tohoto pořadu natočila krátké reklamní video.

Kamínek? Spíš šutr

Právě na něm je vidět její zásnubní prsten. Při správném zastavení videa či na fotkách deníku Blesk je patrné, že diamant, který její prsten zdobí, je opravdu veliký a člověk by se jej nebál nazvat „pořádným šutrem“.

Není se ale vlastně čemu divit. Její budoucí manžel a také otec její dcery Vivienne je jedním z dědiců italské automobilky Fiat. Zřejmě si to tak může dovolit a pro svou budoucí choť chce jistě jen to nejlepší.

Zdroj: Instagram, Blesk, OnlyU

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články