Seriál Přátelé chystá velký návrat. Fanoušci se mají rozhodně na co těšit

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
pratele
Zdroj: Profimedia

Televizní pořady jsou stále oblíbenější. Lidé by ale velice často ocenili nové díly seriálů, které se již přestaly vysílat. Jedna produkce známého seriálu se ovšem rozhodla fanoušky potěšit a chystá návrat!

Seriál Přátelé je americký televizní sitcom o skupině přátel žijících v Greenwich Village v New Yorku. První epizoda měla premiéru v září roku 1994, poslední pak o deset let později. I po tolika letech je seriál stále oblíbený a objevuje se na televizních obrazovkách.

Skvělá zpráva pro všechny fanoušky

Již několikrát se spekulovalo o tom, že by se mohl uskutečnit návrat tohoto oblíbeného seriálu. Po několika letech se tato spekulace stane realitou. Na počest výročí seriálu se chystá další díl a všichni se máme na co těšit.

Chystaný speciální díl je již natočen. Oficiální účet pořadu na sociálních sítích to potvrdil v nedávném příspěvku. Natáčení se mělo uskutečnit v Los Angeles v týdnu od 5. dubna. O datu vydání však zatím všichni mlčí.

Fanoušci však sledují veškeré herce na sociálních sítích a zrovna Matthew Perry, který hraje Chandlera, prozradil, že by měl být speciální díl odvysílán v březnu příštího roku. Máme se tedy rozhodně na co těšit, do příštího roku to je bohužel ještě spousta času.

Všechny hvězdy se vracejí na obrazovky

Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler a Ross se v seriálu znovu sejdou a postarají se o kopec zábavy. Fanoušci se o této novince dozvěděli díky sociálním sítím. Každý z herců totiž na svůj instagramový účet přidal společnou fotografii s popisem: „Děje se to!“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Bohužel vás musíme zklamat. Nebude se jednat o novou originální epizodu seriálu. Herci nebudou zobrazovat své původní postavy, jednoduše se objeví jako oni sami. Natáčení projektu bylo původně plánováno již na březen letošního roku.

Kvůli aktuální situaci se však muselo natáčení posunout. Předseda představenstva WarnerMedia Entertainment Bob Greenblatt dodal, že bude lepší, aby se herci sešli spíše osobně než virtuálně. „Myslíme si, že má cenu mít velké a živé publikum, které zažije návrat těchto šesti skvělých přátel,“ dodal Bob.

Všichni se na speciální díl těšíme a do příštího roku budeme netrpělivě vyčkávat!

Zdroj: Harper’s Bazaar

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články