Mladá čarodějnice Sabrina si zřejmě umíchala elixír mládí. Blonďatá herečka se po 24 letech téměř nezměnila

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Sabrina
Sabrina

Mluvící kocour a dvě praštěné tety znamenají velkou porci zábavy. Té si Sabrina – mladá čarodějnice užila spoustu. Její představitelka Melissa Joan Hart dodnes hraje a pubertální problémy vyměnila za rodičovské povinnosti. Poznali byste ji dnes?

Americký televizní sitcom z druhé poloviny devadesátých let se dočkal velké popularity. V celkem sedmi sériích se teenagerka a čarodějnice Sabrina promění v mladou ženu.

Žije ve svém domě s tetami, které jsou také čarodějky, a řeší každodenní problémy včetně trablů s chlapci. Kromě tetiček Sabrině radí i černý kocour Salem.

Rušné dětství s mnoha sourozenci

Hlavní roli ztvárnila rodačka z New Yorku Melissa Joan Hart. Vyrůstala spolu se sedmi mladšími sourozenci. K herectví se poprvé dostala už ve čtyřech letech, agentku jí tehdy dělala její matka.

Nejvíce se ale proslavila právě jako čarodějnice Sabrina ve slavném sitcomu. Do jedné z rolí dokonce nechala obsadit i svou sestru. Později se sama podílela na vzniku animované verze seriálu, kde propůjčila hlas tetám.

Zdroj: Profimedia

Z čarodějnice se v dalším sitcomu stala náhradní matka

Herečka se objevila i v dalších filmech, ale roli Sabriny nikdy nedokázala překonat. Zahrála si ve filmové komedii Bulšit, akčním krimi filmu Blesková šance a romantických rodinných komediích Vánoční únos a Moje falešná svatba.

Hlavní roli dostala i v dalším sitcomu Melissa a Joey, kde jako komunální politička dostala na starost děti svých příbuzných, kteří skončili ve vězení.

V roce 2003 se provdala za hudebníka Marka Wilkersona a mají spolu tři syny.

Půvabná blondýna si možná kdysi umíchala elixír mládí, protože i ve svých čtyřiačtyřiceti letech vypadá stále skvěle.

Autor: Karolína Stoczková


Související články