Bridget zničila svou přirozenou krásu plastikami. Po téměř 20 letech děsí fanoušky a lidé v metru ji nepoznávají

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Bridget Jones
Bridget Jones

Celý svět ji zná jako zoufalou třicátnici Bridget Jonesovou. Renée Zellweger ale rozhodně není jen herečka jedné role, má za sebou bohatou kariéru ověnčenou dvěma Oscary. Pro diváky však už navždy zůstane Bridget Jonesovou.

Když se v roce 2001 objevila ve filmu Deník Bridget Jonesové v roli oplácané hlavní hrdinky, která měla problémy s chlapy, kouřila a pila jako duha, zamilovaly si ji ženy po celém světě. Byla úplně jiná než hrdinky doposud a všichni oceňovali její opravdovost, půvab i vtip. I díky tomu patří první díl série k tomu nejlepšímu, co v žánru komedie kdy vzniklo.

Herečka Renée Zellweger pro roli obětovala opravdu hodně. Před prvním dílem ztloustla třináct kilo, které následně shodila. V roce 2004 je ale musela nabrat znovu kvůli druhému dílu –⁠ Bridget Jonesová: S rozumem v koncích.

Když se měl natáčet v roce 2016 třetí díl –⁠ Dítě Bridget Jonesové, herečka odmítla znovu přibrat, a ve filmu se tak objevila s perfektní postavou, kterou ocenila ona i fanoušci.

V devastaci pokračuje dál

Co se ale fanouškům moc nezamlouvalo, byla proměna jejího obličeje. Už v roce 2014 se ukázala ve společnosti, kde ji skoro nikdo nepoznal. Bylo jasné, že prošla rukama plastického chirurga. Místo toho, aby se poučila, v devastaci pokračovala dál.

Důkazem toho je i pokračování komedie, kde je herečka k nepoznání. Když se ukázala ve společnosti, fanoušci nemohli uvěřit její proměně. Její původní obličej byl pryč a místo něj zůstala strnulá maska bez výrazu. Herečka ale plastiky nikdy nepřiznala a razantně všechny estetické zákroky popírala. Jejímu tvrzení ale nikdo nemohl věřit.

Zdroj: Profimedia

Lidé ji pomlouvali v metru

Držitelka několika prestižních hereckých cen se svěřila, s čím se potýká. Prý jednou seděla v metru a lidi vedle ní pomlouvali, jak vypadá, což bylo velmi stresující. To, jak o ní mluvili, byl jasný důkaz, že slavnou herečku nepoznali. Bylo to poté, co měla navštívit plastické chirurgy, a ti lidé se bavili o tom, proč to udělala a že to na ní všichni musí poznat.

Sama herečka dodává, že je na negativní komentáře zvyklá, ale v minulosti ji prý velmi trápilo, jak ji ostatní pomlouvali. Dnes už to tak není, nemá čas zabývat se pomluvami.

Podstoupila několik procedur

Sama v roce 2014 jednomu americkému magazínu přiznala, že podstoupila několik omlazujících a zkrášlujících procedur, které ji změnily k nepoznání. Zásah to byl ale jen vnější a nijak neovlivnil její herecké dovednosti či osobnost. Tím má na mysli třeba ztrátu mimiky, což je pro herečku zcela zásadní.

Renée ale zároveň dodává, že i kdyby plastiky přiznala, všem to může být úplně jedno. Podle ní jsou fámy nejen spekulace o estetických zákrocích, ale i o operaci očí, kterou měla podstoupit. Ať je pravda jakákoliv, jisté je, že herečka je neustále pod drobnohledem, což jí k sebevědomí rozhodně nepomáhá.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články