Seděla, házela chřestem a sbírala odpovědi pro rok 2022. V minulosti slavná věštkyně Mystic Veg předpověděla velké věci

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jemima packington
Zdroj: Profimedia

Lidé dokáží předpovědět, co se stane, pomocí hvězd, nahlédnutím do křišťálové koule, pomocí kávové sedliny nebo karet. Pětašedesátiletá Jemima Packington si uměleckým jménem říká Mystic Veg. Podle svých slov se narodila určená k tomu, aby lidem věštila budoucnost.

Na tom všem by nebylo nic zvláštního, způsob, jakým ale předpovídá, co se stane, je možná trochu zarážející. Mystic Veg totiž vidí, co se stane, díky tomu, že hází do vzduchu chřestem. A podle toho, jak rostlina dopadne na bílé plátno natažené na zemi, dokáže říci, co přijde.

Podle všeho ale nejde o nesmysl. V minulosti předpověděla, že se stane Boris Johnson premiérem nebo že Británie vystoupí z Evropské unie. Mnoho lidí tak jejím předpovědím věří a s napětím čekají, co řekne o roce 2022. Dokonce si jako soukromá věštkyně prý přijde na slušné peníze.

Předurčena k věštění

Jemima se údajně věštění věnuje už od osmi let. Tehdy se jí začaly zdávat sny, které se později plnily a ona sama se snažila přijít na to, co se s ní děje. Později zjistila, že chřest je pro ni něčím jako duševní rostlinou a dokáže díky němu pohlédnout do budoucnosti.

Sama žena tvrdí, že schopnost zdědila po své babičce, která se kdysi věnovala čtení z čajových lístků. Nikdy v něm ale nebyla příliš dobrá a jako věštkyně fungovala jenom pro důvěřivé lidi z vesnice. Podle Jemimy měla smůlu, že se nedokázala prosadit. Ona by to chtěla změnit.

„Moje technika se od dětství nezměnila. Stále házím do vzduchu chřest a podle toho, jak dopadne, podle vzoru, který se v něm objeví, dokáži určit, co se stane, nebo alespoň přibližně, co koho čeká,“ objasnila věštkyně. A někteří lidé, kteří ji navštěvují opakovaně, její slova potvrdili.

Předpovědi pro rok 2022 byly náročné

„I letos, tak jako každý rok, jsem se snažila připravit velké předpovědi pro celý rok. Trvalo mi to skoro 2 dny. Seděla jsem, házela chřestem a  sbírala odpovědi,“ popisuje Jemima svou práci. „Nakonec se mi podařilo zjistit mnoho velkých informací,“ dodává s nadšením.

Podle jejích slov chřest v jednom hodu vytvořil symbol koruny, což znamená, že se v Británii stane něco vážného v královské rodině. Co přesně to bude, se říci údajně nedá. Už teď je ale jasné, že to prý zasáhne celou zemi. A lidé se podle věštkyně bojí, že by mohlo jít i o zdraví královny.

Na závěr Mystic Veg dodává, že chřest je skvělý nejen kvůli tomu, aby s ním lidem ukázala budoucnost. Prý si ho dává každý druhý den k večeři, takže rozhodně nejde o plýtvání, ze kterého jí mnoho lidí už údajně nařklo. Naopak se podle všeho snaží žena žít zdravě a pomáhat nejen lidem, ale i přírodě.

Zdroj: metro.co.uk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články