Do Česka míří Nahá seznamka. Tvůrci jsou nadšení, reakce diváků jsou ale rozporuplné

od Šárka Cvrkalová
1 minuta čtení
Naha Seznamka
Zdroj: Shutterstock

V roce 2016 měla ve Velké Británii premiéru show s názvem Naked Attraction. Pozornost si získala po celém světě a není nejspíš překvapením, že v současné době míří i k nám. Pod názvem Nahá seznamka ji představí Óčko, které už nějaký ten čas vysílá pro české fanoušky díly ze zahraničí.

Show funguje na principu toho, že si muž nebo žena vybírají partnera pouze na základě odhalené nahé postavy. Pokud se jim to, co vidí, líbí, mohou se domluvit na schůzce a následně navázat vztah, popisuje LP Life.

Přihlásit se může každý

Castingy do soutěže pro Českou republiku a Slovensko byly spuštěny koncem března. Prihlásit se může každý bez ohledu na to, jak vypadá, kolik váží nebo jaká je jeho orientace. Jedinou podmínkou je minimální věk 18 let.

„Konečně budou mít díky ÓČKU Češi a Slováci možnost se nejen dívat, ale i přímo zúčastnit,“ říká k situaci programový ředitel ÓČKA Alexandr Guha. Ten doplnil, že jaro je spojeno s navazováním nových vztahů a spuštění castingů v tomto období tak dává největší smysl.

Ne každému se to líbí

Show má mnoho příznivců. Někteří se těší, až ji budou sledovat, jiní jsou rádi, že máme i u nás možnost využít podobné příležitosti. Nicméně se objevilo už nyní také mnoho odpůrců pořadu.

Nejvíce starostí mají rodiče dětí a adolescentů. Těm se nelíbí, že se fotografie a záznamy z show mohou objevit na internetu. Ačkoli se logicky pořad bude vysílat po 10. hodině večerní, k obsahu se pak ze záznamu dostane kdokoli.

„Jako nápad to může být dobrý, ale jak ochráníme děti. Jak zajistíme, že nic neuvidí, to je prostě divný, seznamovat se, být nahý a nevědět, kdo se na mě dívá. Co když se mi nebude líbit,“ citoval například  LP Life jednu z diskutujících.

Zdroj: iDNES, LP Life, Prakultura, MAM

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články