Co ve skutečnosti znamená, když se vám zdá o šéfovi? Odborník na sny přišel s odpovědí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Spanek
Zdroj: Shutterstock

Strávit více než čtyřicet hodin týdně se svými kolegy a šéfem může být náročné. Pokud ale začne práce pronikat do vašeho osobního života a občas se váš šéf objeví i ve vašich snech, může to být doopravdy nepříjemné.

Pokud se snažíte užít si zasloužený odpočinek a máte sen o tom, že s vámi mluví váš šéf, nemusí to vždy souviset s prací. Co to má ale znamenat? Odborník na sny uvedl, že bychom se neměli těchto snů bát.

Co znamená sen, ve kterém se objevuje váš šéf?

Ať už se vám v noci zdá o hádce s vaším manažerem, o dobrodružství s nadřízeným, nebo o blízké a osobní setkání s vaším šéfem, pravděpodobně vás to překvapí. Nikdo totiž své kolegy nechce vidět ihned poté, co zavře oči.

Pokud se ocitnete v této situaci, je téměř jisté, že má sen nějaký hlubší význam. „Nejprve se zeptejte sami sebe, zda existuje nějaký aktuální problém s vaším nadřízeným, který musíte vyřešit,“ říká profesionální analytik snů Lauri Loewenberg.

Šéf bude pro většinu lidí symbolizovat vaši schopnost převzít zodpovědnost a činit těžká rozhodnutí. Zeptejte se sami sebe, zda nepotřebujete mít doma nebo ve vztahu větší autoritu, nebo náhodou neřešíte problém, ke kterému byste se měli postavit jako šéf.

Přemýšlejte nad svými sny

Dobrým pravidlem, které je dobré použít ve chvíli, když se snažíte přijít na to, co znamená určitá osoba ve snu, je položit si otázku, jaké první tři věci vás napadnou při pomyšlení na tuto osobu.

Profesionální analytik říká, že většinou sníte o lidech, ke kterým máte nějaký vztah. „Ať už je to dobré, nebo špatné, budete mít rozhodně nějaké spojení se svým šéfem, protože se vám o něm zdá,“ dodává Loewenberg.

Pokud se na svého šéfa díváte jako na někoho, kdo je přirozeným vůdcem, mocným a rozhodným člověkem, tak by to mohlo být proto, že ve vašem životě existuje oblast, ve které musíte tyto vlastnosti přijmout nebo zdůraznit a aplikovat je na vaši osobu.

Loewenberg také řekl, že za celou dobu, co provádí výzkumy, zjistil, že čím intenzivnější sen je, tím důležitější je jeho poselství. „Pokud máte ve snu intimní chvilku s vaším šéfem, nemějte strach. Je to obvykle dobrý signál, že jste na dobré cestě k tomu přijmout všechny vlastnosti, které na svém nadřízeném tak obdivujete,“ řekl Loewenberg.

Chování a povaha vašeho šéfa ve snu, dokonce i šéfa z bývalého zaměstnání, bude odrážet vaše současné chování v pozici šéfa. Nemějte však strach. Pokud se vám zdá o vašem šéfovi, nejde o nic špatného.

Zdroj: Bustle
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články