Z poslední fotky Sharon Osbourne mrazí. Hubnoucí injekce zřejmě neodložila

od Soňa Jiroutová
< 1 minuta čtení
Sharon Osbourne
Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Sharon Osbourne podlehla hubnoucím injekcím, a ačkoliv sama přiznala, že ji změnily, očividně nedokáže přestat. Poslední fotka, kterou sdílela na Halloween, vyděsila její fanoušky. Z krásné ženy se stala kost a kůže. Zastaví to někdo?

Sharon Osbourne shodila 14 kilo díky hubnoucím injekcím Ozempic a vypadá to, že s nimi pokračuje navzdory vedlejším účinkům.

Ozempic ji změnil

„Bylo mi několik měsíců velmi špatně. První měsíce jsem cítila jen nevolnost. Každý den mi bylo špatně, měla jsem podrážděný žaludek. Nemohla jsem nic jíst,“ říkala Sharon v květnu s tím, že i přes to hodlá pokračovat.

Jenže již v září přiznala, že to přehnala a že nechtěla být až tak hubená. I proto se rozhodla, že s hubnoucími injekcemi končí.

Její poslední zveřejněný snímek však naznačuje, že to asi není tak úplně pravda.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sharon Osbourne (@sharonosbourne)

Haloweenská fotka vyvolala obavy

Sharon sdílela fotku, na které je spolu s manželem Ozzym převlečená do halloweenského kostýmu. Ten měl být parodií na Kanyeho Westa a jeho přítelkyni Biancu Censori.

Zatímco Kanye chodí zahalený od hlavy až k patě, Bianca je naopak vždy velmi odhalená.

Fotka odhalené Sharon tak umožnila fanouškům vidět její vystouplé kosti.

„Počkat, jsem jediná, koho zajímá, proč je tak hubená a křehká? Co se děje?“ vyjadřuje obavu jedna z fanynek pod nejvíce komentovaným příspěvkem na Sharonině instagramu.

Většina komentářů se omezila na pouhé „O“, jak se v USA začalo Ozempicu říkat. Jiní uváděli jako důvod jejího vzhledu věk či ho považovali za důsledek plastických operací.

Jedno je však jisté: Z aktuální fotky až mrazí, a ačkoliv Sharone aktuálně vystupuje proti hubnoucím injekcím, není úplně jisté, že ona sama si je již neaplikuje.

Zdroje: OnlyU, DailyMail, People, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová

 


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články