Vystavuje dceru jako opičku a její víra je jen póza. Moniku Bagárovou kritizují sledující i za to, že nekoncertuje

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Monika Bagarova
Zdroj: Nextfoto

Když jí lidé posílali hlasy v Superstar, slibovala Monika Bagárová, že se bude naplno věnovat hudbě. Teď je to pro ni ale jen okrajová záležitost a mnohem raději se prezentuje na sociálních sítích. To si alespoň myslí někteří její sledující, od kterých to Monika pod posledním zveřejněným příspěvkem pěkně schytala. Dozvěděla se mimo jiné, že vystavuje svou dceru na internetu jako opičku a její víra je jen póza.

Monika přidala na instagram snímek se svou dcerou Rumiou. Dočkala se mnoha pozitivních komentářů od lidí, podle kterých je holčička kouzelná. Na druhou stranu se ale také dočetla, že by měla svou dceru méně vystavovat jako cvičenou opičku a více se věnovat hudbě.

„Proč jí děláte tak pitomé culíky?“ ptá se mezi milými komentáři paní Dagmara Holonová. I když mnoho Moničiných sledujících má za to, že i díky nim je malá slečna roztomilá, někteří už mají fotek s Ruminkou dost a raději by viděli Bagárovou koncertovat.

Jako cvičená opička

Fanoušci mají pocit, že všeho moc škodí. Ruminka je možná rozkošné dítě, jenomže Monika se s jejími fotkami chlubí až moc často. Stala se z ní více hvězda instagramu a na své poslání věnovat se hudbě podle lidí zapomíná.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

„Monika nedokáže žít bez instagramu. Dceru sem dává každý den jak cvičenou opičku. Nikdy bych sama své dítě na sociální sítě nedala, od toho je máme přece chránit. Pořád píše, jak ji miluje, ale dělá tohle. A o rozmazlování ani nemluvím,“ napsala pod fotografií uživatelka yoga.lucinda.

Je pravda, že Monika na svém instagramu ukazuje Ruminku neustále a dělá z ní hvězdu doslova kvůli každému zašišlání. A ačkoli to bylo do jisté míry roztomilé, teď je toho jednoduše už příliš a lidé chtějí také něco jiného.

Další sledující proto doplňuje: „Když si vzpomenu, jak jí lidé posílali hlasy v Superstar, jak slibovala, že se bude zpěvu věnovat… A teď ho má jen okrajově a je z ní hlavně nabízečka všeho možného na sociálních sítích…“

Její víra je jen póza

Jako influencerka musí být Monika za každou cenu vidět. Tak to vnímají sledující. A zdá se jim, že i kvůli své slávě až příliš mluví o svém soukromí. Po rozchodu s Makhmudem Muradovem už má nějaký čas nového partnera.

Monika se také dozvěděla, že jakožto věřící osoba jde na některé věci až moc rychle. „Je věřící holka, ale příliš se tak nechová. S mužem jde do postele až příliš rychle,“ myslí si jedna ze sledujících. „Ano, máte pravdu. S tou vírou je to více póza než opravdový křesťan,“ doplňuje další.

Podle výše zmíněných reakcí by se Monika měla méně věnovat sdílení fotek na instagramu a více koncertovat. Její oficiální stránky svědčí o tom, že fanoušci mají pravdu. Koncerty měla dříve každou chvíli. A někdy jich zvládla i několik za měsíc. Teď jsou ale její živá vystoupení spíše výjimkou.

Zdroj: Instagram, oficiální stránky Moniky Bagárové, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články