Monika Bagárová potkala anděla. Na sociální síti novému příteli vyznala lásku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
monika bagarova
Zdroj: Nextfoto

Monika Bagárová má nového partnera. Nějaký čas se jí dařilo novou lásku před světem tajit, teď se ale přítelem chlubí na sociálních sítích. Podnikatel z Karlových Varů je podle jejích slov doslova anděl. S bývalým přítelem Makhmudem Muradovem nicméně kvůli dceři zpěvačka stále udržuje přátelský vztah.


Na Vánoce se její dcera Rumia podle Extra s tatínkem neuvidí. „Budeme s rodinou, s babičkou a dědou, se ségrou a švagrem,“ prozradila zpěvačka. Dodala ale, že někdy během svátků se její bývalý partner s dcerkou určitě potká. Rozhodně mu nehodlá bránit v tom, aby se s dcerou vídal, a to i přesto, že ona už má lásku novou.

„Ano, přiznávám, že jsem šťastná a zamilovaná. Je krásné cítit se opět milována. Chtěla jsem si to celé nechat pro sebe a nezveřejňovat to, protože můj přítel není součástí showbyznysu. Lhát ale veřejnosti a fanouškům nebudu, děkuji všem, kteří nám tohle štěstí přejí,“ potvrdila Blesku Bagárová.

Potkala anděla

Monika se začala novým vztahem chlubit i na sociálních sítích. „Potkala jsem anděla. Krásné srdce, krásnou duši plnou lásky, pokory a laskavosti,“ rozplývá se u příspěvku na instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Na něm se drží před vánočním stromečkem za ruce s Leem, který nedávno oslavil narozeniny. Právě k těm mu pomocí fotky popřála. „Přeji ti to nejkrásnější k tvým dnešním narozeninám, ať tě úsměv a radost doprovází celý život,“ napsala.

Dodala, že na zdraví a lásku nemůže zapomenout, protože to je v životě to nejdůležitější.

Sledující mají z Moničina štěstí radost a v komentářích jí vyjadřují podporu.

Někteří přejí jejímu novému partnerovi všechno nejlepší, jiní přidávají jen srdíčka, kterými dávají Monice najevo, že si nového partnera zaslouží. S gratulacemi se přidal například i zpěvák Jan Bendig.

Někteří fanoušci ale mají přece jen pocit, že by měla Monika své soukromí střežit a nedělit se s ním na sociálních sítích tolik. „Proč to takhle ventilovat přes IG? Láska se má chránit a držet v soukromí,“ napsala jedna ze sledujících.

Bagárová je ale očividně příliš šťastná na to, aby se se svými emocemi vyrovnávala sama. Proto sdílí dobrou náladu se svými příznivci. Většina z nich to chápe, a zpěvačka se tak dočkala přece jen ve velké většině komentářů pozitivních.

Zdroj: Instagram, Blesk, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články