Monika Bagárová pobavila fanoušky šišláním své dcery. Ruminka asi netuší, proč se jí lidé smějí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
monika bagarova
Zdroj: Profimedia

Malé děti někdy řeknou něco, co člověka pobaví. Někdy jsou to jejich rozumy, protože úplně nerozumí situaci a říkají zkrátka to, co cítí. Ještě předtím je to ale vtipné šišlání, kterému se někdy nejde nesmát. A přesně to v poslední době prožívá se svou dcerkou Monika Bagárová.

Malá Ruminka je poměrně upovídané děvčátko. I když některá slova zatím úplně nechápe, už na několika videích Monika ukázala, že její dcera opravdu pusu nezavře. Někdy ale řekne něco, čemu se ostatní smějí, a chudák vůbec nechápe, co udělala špatně.

Poslední video, které Monika se svojí dcerkou sdílela, Ruminku možná za nějaký čas pobaví. Až bude rozumět tomu, čemu se všichni okolí ní smáli. Maminky se totiž zeptala na poměrně zvláštní otázku.

Chceš pizzu?

„Chceš pizzu, mami?“ ptá se holčička na videu maminky. Jenomže vzhledem k tomu, že neumí ještě pořádně vyslovovat, zní otázka zcela jinak. Některým už to nejspíš došlo, ostatní si musí video na instagramu sami poslechnout.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

„Je moc dobrá,“ tvrdí holčička dál, to už ale většina přítomných nejspíš nevnímá, protože se smějí větě předchozí. „Budeš mít hezký šaty,“ tvrdí pak Rumia na závěr něco, co s pizzou nejspíš příliš nesouvisí. Vzhledem k tomu, že maminku pobavila, to ale nejspíš nevadí.

Vděčné slovo

Je vidět, že dcera Moniky Bagárové není jediné dítě, které někdy podobnou věc ze svých úst vypustilo. V komentářích se totiž fanoušci svěřují s tím, že i jejich potomci někdy svými přeřeky a svým šišláním pobaví celou rodinu.

„Jooo, pizza je vděčné slovo pro začátečníky. Moje dcera si nedávno v Lidlu zpívala, že bude pizza, bude pizza,“ směje se jeden fanoušek a většina lidí si dovede představit, jak jeho potomek nejspíš musel znít.

„To je taková herečka, to vám řeknu. To bude hvězda. A myslím, že už dřív než v dospělosti. Myslím, že by ji vzali do filmu hned, je to přirozený talent,“ chválí Ruminku jedna z fanynek. S ní souhlasí i mnoho dalších, kteří se shodují na tom, že je úžasné, jak se děvčátko vůbec před kamerou nestydí.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články