Vít Starý měl kvůli cukrovce přijít o nohu. Pravděpodobně je to ale nesmysl

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
vit stary
Zdroj: Profimedia

Vít Starý měl v minulosti problémy s alkoholem a drogami, a právě proto také zmizel z veřejného života. Když se v něm opět objevil, ukázalo se, že se sice s některými věcmi popral, stále ale bojuje se zdravotními problémy.

V roce 2019 přestal Vít Starý komunikovat se svými přáteli. Skupina Mandrage tak musela ukončit své působení. Zpěvák údajně strávil nějaký čas v léčebně, kde bojoval se svou závislostí na alkoholu a pervitinu.

Ačkoli se Vítovi nakonec podařilo z problémů dostat, většina jeho přátel a známých se k němu otočila zády. Začít nanovo pro něho tak bylo velmi problematické, jak již kdysi uvedl server Extra.

Zanedbaná cukrovka

Kromě pití a drog se ale Vít v posledních letech potýká i s dalším problémem. Kvůli špatnému životnímu stylu má totiž cukrovku, kterou dlouhý čas zanedbával. A proto se mu výrazně zkomplikovala.

„Víťa má bohužel zanedbaný diabetes. Teď už k doktorům chodí, ale léta na to kašlal. A kvůli komplikacím s ním bohužel musel skončit v práci,“ řekl pro Extra blízký přítel hudebníka.

Nedávno se pak v médiích objevila informace o tom, že kvůli cukrovce přišel hudebník o nohu, kterou mu museli lékaři amputovat.

Nakonec se ale ukázalo, že to nejspíš není pravda. Podle nejnovějších zpráv má Starý nohy obě, a dokonce si našel novou přítelkyni.

S berlemi i bez nich

Vít Starý byl údajně v nedávné době viděn v Plzni, kde ho někteří lidé spatřili s berlemi. Jiní pak vypověděli, že se dokonce pohyboval i bez nich. Zdá se, že zprávy o amputaci jsou tak mylné.

„Kulhá, ale nechodí o berlích, a nohy má,“ sdělil informátor serveru Expres. Další svědek pak dodal: „Známí ho viděli, jak chodí po městě bez berlí. Těžko by takhle rychle už měl protézu, a pokud ano, určitě by nezvládl tak dobře chodit bez berlí.“

Někteří lidé pak vypověděli, že informace o Vítově amputaci nohy byla nesmyslem, že se naopak teď hudebník drží nad vodou, a dokonce si našel přítelkyni, která mu v jeho bojích s problémy pomáhá. Zdraví hudebníka by se tak mělo jenom zlepšovat.

Zdroj: Expres, Extra, Prima Ženy, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články