Maminka Víta Starého zveřejnila jeho současnou fotku. Zpěvák skupiny Mandrage vypadá dobře a abstinuje

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
vit stary
Zdroj: Profimedia

V roce 2019 musela kapela Mandrage ukončit své působení. Její frontman Vít Starý totiž přestal se svými přáteli komunikovat, z plánovaného turné tak nakonec odehrála skupina jen část a poté se rozpadla. Po dlouhých měsících se ale konečně Vít opět objevil.

Jak se ukázalo, zpěvák a kdysi idol dívek propadl alkoholu a pervitinu. Proměnil se doslova k nepoznání a musel se svými problémy bojovat. Podle informací Extra se mu to z velké části podařilo, jeho přátelé a známí se k němu však obracejí zády.

Vít Starý musel projít pobytem v léčebně, dlouhá snaha se ale vyplatila a on se se svými vnitřními démony dokázal ve 33 letech vypořádat.

Jeho maminka teď zveřejnila na sociálních sítích fotku, na které Vít vypadá přesně tak, jak si ho fanoušci pamatují.

Věděli o něm jenom ti nejbližší

Vít prošel léčbou na přelomu let 2019 a 2020. Poté se proslýchalo, že se snaží dostat zpět do světa hudby. Jelikož se k němu ale mnoho lidí otočilo zády, měl to velmi složité. O tom, co dělá, věděli pouze jeho nejbližší. Podle všeho si prošel velmi těžkým obdobím.

Mluvilo se o tom, že pracuje v plzeňském divadle, žádné potvrzení o tom se ale nikdy neobjevilo. Fotka z facebooku ale teď všem ukázala, že Vít je v pořádku. Zdá se, že na sobě i nadále pracuje.

Ze spokojeného úsměvu maminky na společném snímku se podle Šípu zdá, že je na svého syna hrdá a je ráda, že dokázal své problémy překonat. Koneckonců si každý zaslouží druhou šanci a ona je tak trochu zklamaná, že Víťovi nepomohlo více lidí.

Kolegové z kapely ho odsoudili

Vít Starý údajně velmi těžce nesl to, že ho odsoudila řada přátel, ale především i jeho kolegové z kapely. A to i přesto, že se ke své závislosti kdysi vyjádřil do médií a slíbil, že s ní něco udělá. Někteří mají za to, že s podporou přátel by se postavil na nohy rychleji.

Jiní jsou ale zase toho názoru, že právě odtažitost ostatních ho donutila k tomu, aby na sobě zapracoval a mohl se později pokusit s nimi navázat vztahy. Prozatím to ale nevypadá, že by o to měl zájem.

V současné době má Vít práci, abstinuje a nadále se léčí.

Fanoušci na sociálních sítích ho podporují, což je pro něho jistě velmi důležitým bodem. Nejen kvůli nim, ale především kvůli sobě a rodině se nyní snaží, aby se co nejdříve na všechny staré rány zapomnělo a on se mohl zase naplno opřít do života.

Zdroj: Extra, Šíp, Kafe

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články