Viktor Preiss má s milenkou nemanželské dítě. Jeho žena Jana Preissová mu dokázala odpustit

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Jana Preissova Viktor Preiss
Zdroj: Profimedia

Jana Preissová nedávno oslavila své 75. narozeniny. Po jejím boku už dlouhé roky stojí o necelý rok starší manžel Viktor Preiss. V současné době se jejich vztah zdá šťastným, v minulosti si ale dvojice prošla řadou problémů, a především Jana musela svému muži hodně odpouštět.

Jana s Viktorem se brali velmi mladí. O ruku ji požádal ještě na škole, když byla ve 4. ročníku. O své svatbě nikomu neřekli a vzali se pouze před dvěma svědky. Začátky jejich společného života ale nebyly vůbec snadné.

Nemanželské dítě

Jana s Viktorem se dokázali uskromnit a přežili jakoukoli krizi. Jejich vztah nabral na síle, postupně o něm informovali své okolí, pak se jim narodily dvě děti. Jenomže jejich soužití nebylo vždy pouze idylické.

Počátkem 80. let se Preiss zamiloval do jiné ženy. Nevěra nezůstala bez následků, žena s ním otěhotněla a porodila mu nemanželské dítě. Nějaký čas se zdálo, že to manželství neustojí.

Nakonec ale dokázala Jana svému muži odpustit. Uvedla, že hlavním důvodem byla snaha nerozbít rodinu a neubližovat psychicky dětem. Už kvůli nim se dokázal pár dát opět dohromady.

Boj s depresemi

Rodina má zůstat rodinou. Tím se Jana vždy řídila. Podle serveru Extra dokonce prohlásila, že by se se svým mužem nikdy nerozvedla.

„Jsem přesvědčena, že bych se v žádném případě nerozvedla, i kdyby pro to existovaly jakékoli důvody. Jakmile jsou ve vztahu děti, uvažuje člověk jinak, nedokážu si představit, že bych svým dětem přivedla jiného tatínka. Že bych vedle sebe měla někoho jiného než svého muže. Krize se mají řešit bez emocí a s rozumem – právě kvůli dětem,“ uvedla.

Kromě problémů ve vztahu s manželem bojovala Jana Preissová během svého života také s psychickými problémy a depresemi. Sklon k nim po ní zdědil také syn Martin, který se dokonce kdysi pokusil o sebevraždu.

Přesto dnes ve svých 75 letech žijí Jana a Viktor stále spolu, vzájemně se podporují a jsou zřejmě rádi, že překonali všechny překážky. A to, co se jim v životě stalo, je oba jenom posílilo a udělalo z nich pevný pár.

Zdroj: OnlyU, Blesk, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články