Trio 3v1 ukazuje, jak vrtkavé umí být přátelství. Od velkého přátelství přešly k vyřizování účtů přes média

od Soňa Jiroutová
3 minuty čtení
3v1
Zdroj: Profimedia

Trio 3v1 je učebnicovým příkladem toho, jak se velké přátelství může změnit v nenávist a vyřizování účtů. Zatímco zpočátku byli fanoušci ubezpečováni, že je vše v pořádku a hádky jsou normální, dnes už je všem jasné, že spekulace byly pravdivé. Potvrdila to sama Nikol Leitgeb, která vydala několik vyjádření. Ta ale následně smazala. Je však zřejmé, že s Martinou Pártlovou a Veronikou Arichtevou už nejsou kamarádky.

Když holky v oficiálním prohlášení tria oznámily konec vysílání v Evropě 2, rozjely se spekulace na plné obrátky a Martina s Veronikou je začaly okamžitě vyvracet s tím, že za rozpadem nejsou hádky mezi Nikčou a Veronikou.

„V každým kamarádství je to občas nahoru a dolů, myslím, že to je stejný jako v manželství. Ano, občas se s holkama pohádáme, určitě to není jen s Nikčou, je to i s Marťou, ale pak se zase udobříme,“ řekla pro deník Blesk Veronika, ale následně pro iDNES potvrdila, že mají s Nikčou jiný přístup k výchově.

Jsme kamarádky, ale…

Ale na hory se pak vydala jen s Martinou, což opět vyvolalo vlnu emocí. Nikča pak své mlčení přerušila vyjádřením pro iGlanc.

„My jsme měly merch postavený na našich videích a hláškách a ty najednou nebyly. Merch mi tak dál nedával smysl. Holkám jo, což je naprosto v pořádku. Tak jsem šla pryč a holky jedou dál,“ uvedla v dubnu letošního roku.

Jednoduše řečeno se holky prý nerozhádaly, ale hádky připustily. Mohlo by se to zdát jako konec, ale pak Martina vydala nový videoklip, kde po Nikče není ani stopy, ale zpívá se o ní.

A právě zde přichází na řadu Nikol a její vyjádření, která mizí stejně rychle, jako se objevují.

„Z 3v1 jsem odešla proto, že mi to delší dobu připadalo spíš jako byznys než kamarádství. Neuměla jsem v tom moc dobře fungovat. Jsem hypersenzitivní, a tak jsem šla pryč. A během tři čtvrtě roku se mi ty moje domněnky potvrdily,“ říká v emotivním videu na svém instagramu, které ale následně zmizelo.

Nejsme kamarádky

Následně se redaktorka z iDNES Martiny zeptala, zda holky o písni věděly, a ta bez váhání odpověděla: „Holkám jsem to posílala v listopadu. Verunka plakala, Nikča se bála, že se to bude rozebírat. Na konci byly i slzy, což mi přijde hezké, byly jsme spolu čtrnáct let.“

Jenže to bylo opět více než moc na Nikol, která pod rozhovor napsala: „Marti, já ti samozřejmě přeju, aby se ti prodávalo album i koncerty, ale o svém záměru natočit klip s písničkou o mně (!!!!) jsi mi napsala dva dny předem s tím, ať tam přijdu, že by to tam bylo hezké. Vždyť jsme spolu během roku nebyly ani na kafi a teď budeme hrát tyjátr v kině. Nesouhlasila jsem s tím celým. Však toho máš plný mobil,“ reagovala, ale následně komentář opět smazala.

K celé situaci se pro ShowTime vyjádřila i Veronika a v podstatě přiznala, že její předchozí vyjádření se nezakládala na pravdě, protože o přátelství se již mluvit nedá.

„Nějaké věci zazněly, které by člověk mohl chtít zkusit vyvrátit, protože jsou třeba nepravdivý, ale já to asi nechci úplně dělat. Protože nechci rozdmýchávat nějaký další spekulace nebo tak. Prostě byly jsme kámošky, ale už nejsme. Mrzí mě to samozřejmě, není to ze dne na den. Myslím si, že všechny máme nějaký podíl na tom, že to kamarádství úplně nedopadlo. V životě jsme si ale neudělaly nic tak strašného, abychom na sebe musely házet veřejně špínu,“ řekla natvrdo Veronika a vzala tak fanouškům poslední naděje.

Co se ale skrývá za afektovanými vyjádřeními Nikol, která je chvíli nato smaže, to zůstává záhadou.

Zdroje: Instagram 3v1, Blesk, OnlyU, iDNES, iGlanc, Instagram Leitgeb, Expres, eXtra

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články