Holky z tria 3v1 si říkají krávy a vyvracejí, že by se rozhádaly. Hádky však připouštějí

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
3v1
Zdroj: Profimedia

Nejdříve trio 3v1 zrušilo plánované besedy, a poté se stáhlo i z éteru Evropy 2. Nikol Leitgeb, Martina Pártlová a Veronika Arichteva sice napsaly společné vyjádření k jejich konci, ale dle médií je důvodem neshoda ohledně výchovy dětí. Všechny tři zúčastněné to popírají, ale hádky přiznávají.

V Evropě 2 patřilo trio 3v1 k velmi oblíbené relaci, a rádio proto holkám drželo místo a čekalo na jejich návrat. Bohužel marně.

Konec po 7 letech

„Asi jste si všimli, že už nejsme v éteru. Ač nám Evropa 2 pořád drží flek, čehož si kurde strašně vážíme, zatím nemáme v plánu se vracet. Po těch sedmi krásnejch letech jsme si uvědomily, že už jsme vám řekly všechno, co jsme chtěly, a že je dobrý umět včas skončit,“ znělo oficiální prohlášení tria.

Ve skutečnosti si ale prý holky naopak mají co říct, a to ne zrovna v dobrém. Dle deníku Blesk mají mezi Nikol a Veronikou probíhat velké neshody ohledně výchovy dětí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 3v1 (@3v1ofiko)

Hádají se pořád

Ty mají být tak velké, že Veronika dokonce svou kamarádku nepozvala na kolaudaci svého baráčku. To ale Veronika popřela s tím, že ani žádnou kolaudaci neplánovala.

„V každým kamarádství je to občas nahoru a dolů, myslím, že to je stejný jako v manželství. Ano, občas se s holkama pohádáme, určitě to není jen s Nikčou, je to i s Marťou, ale pak se zase udobříme,“ popřela Veronika, že by neshody byly důvodem konce relace.

„U nás je to spíš takový vývoj, každá máme svoje rodiny a to častý stýkání už bohužel není možný. Nikdy ale nedojdeme k tomu, že bysme se nezdravily nebo na sebe házely nějaký hnoje,“ potvrdila Veroničina slova Martina.

Zároveň to byla ale právě Martina, která v pořadu 7 pádů Honzy Dědka přiznala, že jejich humor byl založený na bezdětné bezstarostnosti, což se nyní s dětmi vytratilo.

Na trio není čas

Aby trio podpořilo své jednotné prohlášení, sdílelo v příběhu na instagramu jejich komunikaci.

„Ty v*le, taky vám volal Blesk, že prý jsme se pohádaly a nebavíme se? – Jo, já jim řekla, že se hádáme už 12 let. – Já řekla to samé,“ uvedly.

Občas také sdílejí společnou komunikaci z chatu, který mají nazvaný „Krávy“. A je z něj patrné, že jejich vytíženost jim znemožňuje například i společné pečení cukroví.

Navíc Martina Pártlová plánuje novou desku a doma se stará o malou Stellu. Nikol si ke dvěma synům přidala nadaci, s níž pomáhá potřebným.

Veronika zase má doma syna Lucu, zabydluje se v novém baráčku a do toho hraje. Je tedy zřejmé, že pokud chtějí mít holky čas na rodinu, muselo něco pryč.

Zdroj: Blesk, Prima ženy, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články