Trio 3v1 pokračuje dále ve dvou. Neshody stále popírají, ale od ohlášení konce je zřejmé, že fungují bez Nikol Leitgeb

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Trio v
Zdroj: Profimedia

V prosinci minulého roku překvapilo trio 3v1 nemile své fanoušky, když oznámilo konec na Evropě 2. Již předtím zrušily holky svoje besedy. Okamžitě se vyrojily spekulace, že se holky rozhádaly, a nemohou tak dále pokračovat. Ačkoliv tyto spekulace Nikol Leitgeb, Martina Pártlová a Veronika Arichteva dementovaly, pochybnosti zůstaly. Teď je holky ještě podpořily tím, že e-shop povedou už jen Martina s Veronikou.

Trio se opakovaně vyjadřuje ke spekulacím s úsměvem, že je všechno v pořádku, ale jejich chování mluví o naprostém opaku.

Říkáme si krávy a jsme v pohodě

„V každým kamarádství je to občas nahoru a dolů, myslím, že to je stejný jako v manželství. Ano, občas se s holkama pohádáme, určitě to není jen s Nikčou, je to i s Marťou, ale pak se zase udobříme,“ uvedla pro deník Blesk Veronika ke spekulacím.

Ostatní se s k ní přidaly s tím, že sice si říkají krávy, ale jinak je mezi nimi všechno v pořádku. Na konci roku pak holky tradičně jely na hory, ze kterých vždy sdílely společné fotky. Letos ale bylo všechno jinak a na fotce chyběla Nikol.

Fanoušci se okamžitě začali ptát, kde je Nikol, a opět se rozjely debaty o tom, zda se holky nepohádaly.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 3v1 (@3v1ofiko)

Opět bez Nikol

Nešlo si nevšimnout, že je to právě Nikol, která začala být mimo trio. Dle deníku Blesk mají za rozpadem tria stát velké neshody ohledně výchovy dětí mezi Nikol a Veronikou.

Této teorii by nasvědčovala právě její absence na horách a aktuálně i nové sdělení tria, ze kterého se stalo duo.

„Přátelé, kamarádi, přijde nám fér vám říct, že od tohodle roku už stojí za éšopem 3v1 jen Veru s Marťou,“ zní nejnovější příspěvek na instagramu holek.

Ihned dodaly, že je jim jasné, že v tomto prohlášení budou hledat média senzaci, ale jedná se o běžnou součást života, že chtějí každá zkoušet nové věci. Jako důvod, proč se Nikol trhla, je uvedeno, že má Radovana a své projekty.

Je to život

„That’s it. Život. Jsme kámošky, ale taky čtyřicetiletý matky, který maj každá i to svoje, a když se potkaj, tak nechtěj řešit jenom společnou práci,“ dodávají u příspěvku.

Od fanoušků se jim dostalo velké podpory a popřáli jim, aby jim hlavně vydrželo přátelství.

„Ale nebude už to teď jenom 2v1, nebudu si muset kupovat všechno znova, že?“ ptala se jedna z fanynek s nadsázkou.

I přes podporu ale holky daly další prostor ke spekulacím o vzájemných sporech ve výchově. Zatímco všechny ostatní informace popřely, tak tuto nechaly Veronika i Nikol bez odezvy.

Zdroje: Blesk, OnlyU, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články