Rozpad tria 3v1: Silvestra strávily na horách jen 2 ze 3. Kde je Nikol? ptají se fanoušci

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Nikol Leitgeb Martina Partlova Veronika Arichteva
Zdroj: Profimedia

Některá jména showbyznysu si jednoduše spojíme s dalšími slavnými osobnostmi. Členky tria 3v1 se sice proslavily i samostatně, mnoho lidí si ale jednu bez druhé nedokáže představit. Martina Pártlová letos však oslavila příchod nového roku jen s Veronikou Arichtevou. A lidé se hned začali ptát, jak je možné, že jim chyběla Nikol Leitgeb.

Trio 3v1 ještě donedávna působilo na rádiu Evropa 2. Tomu je ale konec. Koncem loňského roku se všechny tři ženy vyjádřily k ukončení této spolupráce. Někteří lidé měli za to, že se rozhádaly a nemluví spolu. To prý ale není pravda.

„Asi jste si všimli, že už nejsme v éteru. Ač nám Evropa 2 pořád drží flek, čehož si kurde strašně vážíme, zatím nemáme v plánu se vracet. Po těch sedmi krásnejch letech jsme si uvědomily, že už jsme vám řekly všechno, co jsme chtěly, a že je dobrý umět včas skončit,“ píše se v oficiálním prohlášení tria.

Dvě ze tří

Ačkoli už spolu nebudou vystupovat v rádiu, kamarádkami zůstávají a nadále se spolu budou v médiích nejspíš příležitostně objevovat. Silvestra ale jako trio neoslavily. Na instagramu se po Novém roce objevil příspěvek, ze kterého je jasné, že Nikol Leitgeb se svými dvěma kolegyněmi v poslední den loňského roku nebyla.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Arichteva (@veronikaarichtev)

Do Pece pod Sněžkou přitom každý rok trojice jezdila společně. Fanoušci si toho v komentářích všímají a ptají se, jak je možné, že tentokrát to bylo jinak. Ukázalo se, že Nikol dala přednost před silvestrem na horách pyžamové párty se svou rodinou.

Hádky nepopírají

Příčinou rozpadu tria měly být údajně hádky ohledně výchovy dětí. Na té se Nikol s Veronikou údajně neshodly, což mělo být hlavním důvodem k tomu, že spolu už nespolupracují. Podle všech tří žen je to ale nesmysl.

Nicméně to, že se někdy pohádají, nepopírají. „My se hádáme tak průběžně, rozepře tam byly vždycky, protože jsme tři ženský,“ uvedla před časem Pártlová pro Extra. Žádné vážné hádky prý ale mezi členkami bývalého tria nejsou a kamarádkami jsou i nadále.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články