Lucie Vondráčková dorazila na výstavu v novém účesu. Ve fotokoutku se zvěčnila jako Mona Lisa

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
lucie vondrackova
Zdroj: Profimedia

Lucie Vondráčková dorazila na speciální výstavu do Výstavní síně Mánes a překypovala skvělou náladou. V novém účesu rozdávala úsměvy na všechny strany a je zřejmé, že zamilovanost jí svědčí.

Od rozchodu s Petrem Vojnarem o ní nebylo moc slyšet. Není se čemu divit. Jejich vztah byl velmi mediálně propíraný a neměli v podstatě ani chvíli klid. Když poté dlouho nebyli nikde vidět, bylo jasné, že jejich vztah skončil, ačkoliv to sami nechtěli potvrdit a mlčeli.

Medializovaný vztah

Byl to zpěvaččin první přiznaný vztah od rozvodu s Tomášem Plekancem a hned se takto spálila. Nyní si již dává pozor, aby média do jejího soukromí moc nezasahovala.

Vztah s bojovníkem MMA Zdeňkem Polívkou, který je o 18 let mladší, nakonec sice přiznala, ale dále se k němu nevyjadřuje.

Její partner byl v rozhovoru na Óčku trochu sdílnější, ačkoliv také nechtěl prozradit vše. Například to, jak se seznámili, si prý nechají pro sebe.

„Nebydlíme spolu, ale jsem u ní velice často. Na tom vztahu je mimo jiné hezké, že si nemusíme nic říkat. Ono to vždycky všechno tak nějak vyplyne samo,“ dodal, a je tedy zřejmé, že jsou oba ve vztahu spokojení.

vondrackova mona lisa

Zdroj: Profimedia

Nový vzhled a skvělá nálada

Speciální výstavu Mistři renesance v pražské Výstavní síni Mánes si Lucie ujít nenechala a dorazila ve skvělé náladě.

„Bude zde výjev Sixtinské kaple, kromě toho také Dáma s hranostajem, Mona Lisa, Poslední večeře Páně, Sixtinská madona a mnoho dalších,“ popisoval před zahájením podobu expozice pro Novinky tiskový mluvčí výstavy René Kekely.

A když k tomu přidáte skoro 9metrovou sochu Davida, je zřejmé, že výstava stojí za návštěvu.

Zpěvačka dorazila na výstavu ve slušivém kostýmku a v novém účesu. Své světlé rovné vlasy vyměnila za vyfoukané vlasy tmavšího odstínu a dle reportérů serveru Aha! na ní mohli pánové oči nechat.

Lucie se však věnovala hlavně umění a zvěčnila se ve fotokoutku jako Mona Lisa. Zpěvačka rozdávala úsměvy na všechny strany, a je tak vidět, že nový vztah jí svědčí.

Zdroj: Óčko, Novinky, Aha!, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články