Lucie Vondráčková randí s 24letým bojovníkem. Svou lásku už neskrývají

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
lucie vondrackova
Zdroj: Nextfoto

Lucie Vondráčková po krachu vztahu s Petrem Vojnarem našla štěstí u o 18 let mladšího partnera, který se věnuje MMA. Mladý bojovník Zdeněk Polívka už dokonce zveřejnil se zpěvačkou snímek.

Vondráčková se láskou k mladému sportovci rozhodně netají a ani on nemá co skrývat. Jako první s informací o jejich vztahu přišel server Kafe.cz, Lucie neměla potřebu nic vyvracet. Do podrobností ale nezacházela. Společně pár můžete vidět na Polívkově snímku na instagramu.

Vyjde jí to s mladým zajíčkem?

Zpěvačka byla po rozvodu s hokejistou Tomášem Plekancem nějakou dobu sama. Nakonec zakotvila u Petra Vojnara, ale jejich vztah vydržel jen několik měsíců. Teď ale je Vondráčková zamilovaná až po uši.

„Užívám si stav zamilovanosti, je to to nejhezčí období. Jsme tak nějak všichni spokojení a šťastní. Já se červenám, když o tom mluvím, už dost,“ uvedla Lucie pro Blesk.

A protože se přiznala k tomu, že má nový vztah, nebyl problém zjistit, o koho se jedná. Mladičký Zdeněk Polívka je nadšeným sportovcem, který se věnuje MMA. A svou láskou ke zpěvačce se netají. Už se totiž chlubí společnými snímky na instagramu.

Svou láskou se netají

„Děkujeme za výborný galavečer, který se moc povedl. Není dnes jednoduché pořádat hezké turnaje, ale věřím, že příští rok se vidíme znovu,“ uvedl Polívka k fotografii, na které se tiskne ke své nové lásce.

Není to ale první akce, na které se společně objevili. Lucie svého nového milého doprovází, kam může. Přitom Polívka ještě nedávno randil s brunetkou, která ho rovněž doprovázela na podobné sportovní i jiné události.

Lucie ve svém životě lásku potřebuje, snad konečně našla tu pravou. Podle všeho to vypadá, že jsou oba zamilovaní až po uši. Nechybí objímání, líbání na veřejnosti a nebojí se nechat vyfotit. Úspěšná zpěvačka navíc vypadá velmi spokojeně.

Zdroj: Blesk, Kafe, Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články