Je to oficiální, Vojnar a Vondráčková se rozešli. Moderátor promluvil o konci vztahu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
petr vojnar lucie vondrackova
Zdroj: Profimedia

Ještě před časem tvořili moderátor Petr Vojnar a zpěvačka Lucie Vondráčková usměvavý pár. Ve společnosti se nehnuli jeden od druhého, dávali si záležet na sladěném oblečení, byli jako dvě zamilované hrdličky. Jenže pak společné fotografie ze sociálních sítí vymizely.

Není se čemu divit, že se fanoušci začali ptát, co se děje. A nejen ti. Zajímat se začala i média, která delší dobu spekulovala nad tím, zda se pár rozešel, nebo jenom z pracovních důvodů nemá čas se ukazovat společně. Do nedávné doby to oba umělci odmítali komentovat.

Lucie stále odpovídala velmi nejistě a tvrdila, že se lidé vše dozví, až nastane ten správný čas. Na zprávy velmi stručně odpovídal i Petr, který neřekl nic konkrétního. Tedy ještě před časem. Teď konečně pro Extra potvrdil, že už se zpěvačkou opravdu pár netvoří.

Je to oficiální

Sociální sítě často prozradí více, než si přejeme. A právě tak tomu bylo i v případě Petra Vojnara. Ten si totiž na svém osobním profilu na facebooku změnil svůj stav na nezadaný. A to neuniklo médiím, která se začala vyptávat. A Petr už nevydržel a konečně odpověděl.

„Když se ptáte, tak ano. Nějakou dobu už se nevídáme. Ale je to soukromá věc, víc k tomu říkat nechci,“ sdělil s tím, že o detailech by se zatím raději nevyjadřoval. Proč tak dlouho pár mlžil a neřekl lidem pravdu hned? Po ročním vztahu se jim jednoduše nechtělo bolestivou věc řešit veřejně.

„Na začátku vztahu a vůbec celkově jsem byl vždy ke všem přátelský, upřímný a otevřený, ale v poslední době a speciálně v tomto případě mi to moc štěstí nepřineslo. Možná někdy v budoucnu,“ dodal moderátor, který je v současné době podle všeho nezadaný.

Vztah potvrdili loni v srpnu

Vojnar s Vondráčkovou spolu podle médií chodili už nějaký čas, když se konečně rozhodli oficiálně loni v srpnu potvrdit, že tvoří pár. Podle všeho na sebe nechtěli upozorňovat, dokud si nebyli jisti tím, že jim to vyjde. A proto čekali, dokud nebyli přesvědčení.

Pak se začali společně ukazovat na veřejnosti, sdílet jednu fotku za druhou a doslova se pro média vystavovali. Ukázalo se ale, že jejich přesvědčení o velké lásce zase tak pevné nebylo. Fanoušci už delší dobu tušili, že se něco děje. A teď po vyjádření Vojnara konečně znají všichni pravdu.

Lucie prozatím o celé věci mluvit odmítá. Zda někdy řekne k celému rozchodu pár slov nebo zda se lidé dozví, co vlastně za rozchod mohlo, to zatím není jisté. Pravděpodobně se teď kolem páru ale objeví mnoho otázek a dříve či později bude muset zareagovat.

Zdroj: Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články