Můžu taky Kolečko? Denisa Nesvačilová se zasmála koláži od TMBK na instagramu, lidé se do ní pustili

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Denisa Nesvacilova
Zdroj: Profimedia

Milostný trojúhelník Kolečko, Vignerová, Nesvačilová se řeší v médiích už nějakou tu dobu. Člověk by očekával, že jeho aktéři se budou spíše držet stranou a budou tiše čekat, až se vše přežene. Zatím se ale zdá, že naopak někteří členové trojice milují, když se kolem nich něco děje. Nesvačilová se totiž zasmála koláži od TMBK, která se výše zmíněné trojici vysmívá, a to přímo v komentářích na instagramu, kde ji známý vtipálek sdílel. A lidi se do ní pustili.

Nejprve scenárista Petr Kolečko opustil partnerku Anetu Vignerovou a skončil s Denisou Nesvačilovou. Pak si to několikrát rozmyslel a nikdo netušil, jaká je vlastně pravda.

Podle posledních informací žije Kolečko ve společné domácnosti s Denisou. Jenomže místo toho, aby se celá aféra nějak uzavřela, dvojice na sebe stále upozorňuje. A o svém vztahu mluví v rozporu s tím, co se kolem nich děje.

Někdo ji má za viníka, někdo za oběť

Prý jsou pouze přátelé. To, že u nich doma probíhají hádky, sousedé pak musí volat policii a končí to krvavými ranami, to je prý mezi kamarády běžné. Petr Kolečko se ke vztahu vyjadřovat nechce a Denisa tvrdí, že jsou pouze kamarádi.

Je ale zjevné, že je všechno úplně jinak. A jak to vidí veřejnost? Z debat na sociálních sítích je to dost zřejmé.

Někteří Denisu považují za ženu, která odvedla otce od rodiny. Jiní ji ale mají za oběť, které nejspíš jednou Kolečko udělá to samé, co provedl Vignerové.

Lidé se do ní pustili

Na sociální síti se nedávno objevil příspěvek Tomáše Břínka, který si dělá z milostného trojúhelníku legraci.

„Můžu taky kolečko?“ ptá se Nesvačilová na koláži. „Ne!“ odpoví jí Vignerová, která zrovna krájí šišku salámu.

Denisa Nesvačilová nečekala dlouho a připsala pod koláž pochvalu a několik vysmátých smajlíků. Prý jde o Břínkův nejpovedenější vtip.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený TMBK (@tmbkofficial)

Její reakce se ale lidem nelíbí a dostali navíc možnost si do ní rýpnout. „Vy jste to fakt vyhrála, gratuluju! Odvést tátu od rodiny a dělat macechu ještě dětem z předchozího manželství, to je opravdu partie,“ vzkázal jí jeden z uživatelů.

Další si ale myslí, že vina je spíše na straně Kolečka. „Tak v prvé řadě je snad on ten, který má vědět, že má rodinu,“ rozčílila se další sledující s tím, že se podle ní v budoucnu stane Denise nejspíš to samé, co Anetě.

Kdy už konečně přizná herečka skutečnou pravdu místo toho, aby se jenom smála příspěvkům obsahujícím její jméno? Konec kauzy je zatím pravděpodobně v nedohlednu.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články