Názor: Trojúhelník Vignerová, Kolečko a Nesvačilová je vyřešen. Syn jednou otci vystaví účet

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Aneta Vignerova
Zdroj: Nextfoto

Působí nenápadně, ale je to pěkný rebel. Scenárista Petr Kolečko opustil partnerku Anetu Vignerovou a utekl do náruče Denisy Nesvačilové. Pak si to asi rozmyslel a vypadalo to, že se vrátil ke své rodině. Trojúhelník však nakonec skončil jinak a otec roku si jednou od syna převezme účet za ponížení mámy.


Ještě nedávno Kolečko tvrdil, že s Anetou k sobě nachází cestu. I ona prohlásila, že vše vypadá dobře. A Denisa? Ta se měla zhroutit. Vše je ale zase jinak!

Trojúhelník je u konce

Spekulacím se rozhodla Aneta Vignerová postavit čelem a v rámci stories na svém instagramu se vyjádřila ke spekulacím, které se objevily v médiích. Své video nazvala „bulvárním okýnkem“.

„Šance tady byla, byla promarněná a je to pryč. Nikdo se z toho nehroutí, protože ty věci byly dost bolestné a musí se na nich pracovat delší dobu. A myslím si, že velmi rychle se to zase obrátilo jiným směrem,“ říká Aneta ve videu.

Svým prohlášením reaguje na fotky, které přinesl server Extra a na nichž je Kolečko zpět po boku Nesvačilové.

„Jsem strašně ráda, že to takhle dopadlo. Nechápu ty dva. Tam je to zase další zrada. Ale o tom zase někdy jindy,“ pokračuje na videu Aneta.

„Myslím si, že se tady hrálo na všechny strany. Myslím si, že trojúhelník byl vyřešen,“ zakončuje své vyjádření a běží k synovi, který se na videu rozplakal s tím, že si asi rozbil koleno.

Otec roku

Co k tomu dodat. Kolečkiáda je nejspíše u konce. A že během ní scenárista ublížil lidem kolem sebe? To ho asi moc nezajímá. Hold tichá voda břehy mele.

Kolečkovo chování k ženám v jeho životě je neomluvitelné, ale stává se to. Nejspíše jej dohnalo svědomí, že opustil rodinu, a chtěl to napravit. A jak sama Aneta přiznala, šance tu byla. Ale dá se žít dále s takovou křivdou?

Možná by se i dalo, kdyby se nejednalo o trojici slavných lidí, o jejichž pohybu mají média přehled. Těžko se pak některé věci řeší a zapírají, když o všem ví celá republika.

Že v tomto příběhu bylo ublíženo dvěma ženám, to je myslím bez debat. Ale je tu ještě jeden aktér celé situace, na nějž se moc nepomýšlí. Je jím malý syn, který aktuálně situaci vnímá okrajově, avšak jednou se naučí číst.

Co asi řekne syn za pár let svému otci, až se dozví, jakému veřejnému ponížení vystavil jeho matku? V tomto ohledu má scenárista tu nevýhodu, že internet je věčný. Všechny články, fotky a vyjádření o svých rodičích si najde buď sám, nebo mu je ukáže nějaká dobrá duše v jeho okolí.

Z pohledu matky snad jen dodám, že dobře Kolečkovi tak. Že vztah nevyjde tak, jak má, to se stane. Nikdo nevidí za dveře partnerů a nelze jednoduše označit jednoho viníka.

Jenže následné Kolečkovo chování k matce svého syna, jeho nerozhodnost a vyjádření pro tisk? To už je něco, co ovlivnit lze a co scenárista vůbec nezvládl.

Zdroje: Instagram, Extra

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články