NÁZOR: Denisa Nesvačilová a Petr Kolečko jsou vzdálení přátelé a pořezání nožem byla náhoda. No tak určitě

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Petr Kolecko a Denisa Nesvacilova
Zdroj: Profimedia

Po ukončení „kolečkiády“, jak média trefně nazvala přebíhání Petra Kolečka mezi dvěma ženami, si všichni mysleli, že už bude klid. Aneta Vignerová udělala za vztahem tlustou čáru a Denisa Nesvačilová vybojovala svého vyvoleného. Tento happy end má však velmi hořkou pachuť ve formě domácích hádek.


Tento text je komentářem autorky.

Na předávání cen Českého lva dorazili ruku v ruce a vrkali jako zamilovaní holoubci. Všichni si všimli scenáristovy obvázané ruky, ale ani v těch nejdivočejších snech si určitě nikdo nepředstavoval, jak se to stalo.

Nehoda v kuchyni

Jsou to oba horké hlavy, a tak je u nich doma očividně často tzv. italská domácnost. Jako tomu bylo právě nedávno.

Známe to všichni, hádka kvůli nějaké maličkosti, která nabyde ohromných rozměrů, a nikdo ani neví, proč vlastně začala. Akorát že většinou u takových hádek nemusí zasahovat policie.

„Byl bych nerad, aby se z toho dělala nějaká senzace. Byla to spíš nešťastná shoda okolností. Denisa vyndavala myčku, s temperamentem sobě vlastním mi něco vysvětlovala, já ji chytil za ruku a nevšiml jsem si, že v ruce drží nůž, tak jsem se bohužel pořezal na ruce,“ uvedl Kolečko pro deník Blesk.

Okamžitě poté musel odjet do nemocnice, protože řezná rána byla hluboká. Ale dále se k tomu Kolečko vyjadřovat nechtěl s tím, že je to naposledy, co o zranění mluví.

My se vlastně ani nedivíme, že o tom mluvit nechce, protože pozadí hádky není jen o tom, že skončil v nemocnici.

Hádka probíhala totiž i na balkoně a byla tak emotivní, že sousedé zavolali policii. Po jejím příjezdu scenárista trval na svém vysvětlení a Denisa se nijak nevyjadřovala.

Abolutně to nepotvrzuje a ona dementuje

Na České lvy dorazili již ruku v ruce, ačkoliv ani jeden z nich vztah vlastně nepotvrdil. Společně také celí vysmátí poskytli interview Blesku.

„Já to nikdy nepotvrdil a nepotvrzuju,“ odpovídal Kolečko na dotazy ohledně jejich vztahu. A Denisa? Ta vztah v rozhovoru dementovala.

Jsou prý vzdálení přátelé a jen spolu pracují. A že se drží za ruce? No to je přeci naproto nerelevantní. Denisa hlavně trvala na tom, aby nedošlo k nějaké mýlce a nikdo je neoznačoval za partnery.

Takže vlastně celá kolečkiáda a přebíhání od Anety k Denise byla naprostá lež a média to celé nafoukla. A že se spolu hádali ve společné kuchyni vzdálení přátelé? To je přece také běžné.

Tak a teď prosím ještě tu pohádku o Červené karkulce.

Aneta jako vítěz

Já už vám nevím, co k této dvojici dodat. Je zřejmé, že začátky jejich vztahu jsou těžké a spojené s pranýřováním za to, že byla rozbita rodina s dítětem.

Ale rozhovor, který poskytli na Českém lvu, je opravdu už za hranou lidského chápání. Morálka těmto dvěma očividně chybí a jejich chování nelze označit jinak než za trapné a dětinské.

V tomto ohledu možná dobře, že se Aneta takového muže zbavila. A Kolečko poté, co se „omylem“ pořezal o nůž, který shodou okolností měla Denisa v ruce, možná přeci jen zapojí rozum a dojde mu, že udělal chybu.

Zdroje: Blesk, OnlyU

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články