Slunečná: Herci se nechali zvěčnit na pyžamové party. A fanoušci si hned všimli zajímavého detailu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Eva Buresova a Marek Labora
Zdroj: Profimedia

Seriál Slunečná má dnes už o mnoho víc dílů, než se původně předpokládalo. Měl mít jasný konec, ale divákům se natolik zalíbil, že se tvůrci rozhodli zápletky rozvětvit, a dnes si bez něj někteří lidé už nedovedou svůj večer představit.


Většina herců ze Slunečné jsou oblíbenci mladé generace, kteří se svými fanoušky rádi komunikují na Instagramu a dávají jim nad rámec seriálu ještě další možnost je vidět například na fotkách nebo na osobních videích.

Nejen díky takovému obsazení se stala Slunečná populární. Seriál plný humoru, napětí a zvratů zkrátka potěší všechny milovníky rodinných snímků. Nedávno se navíc na Instagramu objevila fotka, kde se herci pochlubili oblečením, ve kterém jejich postavy chodí do postele.

Klasické pyžamo na nich nečekejte

Pokud byste čekali, že hvězdy Slunečné spí v klasických pyžamech se stejnými tepláky a tričky, mýlíte se. Na fotce sdílené na Instagramu byste možná na první pohled ani nepoznali, že se jedná o oblečení na spaní.

Oba představitelé hlavních mužských rolí Janka Linharta a jeho řidiče Vildy, které v seriálu hrají Marek Lambora a Lukáš Langmajer, na sobě mají tričko a volné trenýrky. Rozhodně tedy nevypadají jako byznysmeni, kteří přes den nosí oblek.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vojtěch Moravec (@vojta7m)

Naproti tomu Sylva Popelková, kterou v seriálu hraje herečka Barbora Jánová, má na sobě volné kalhoty, tričko stejné barvy a přes to slabý župánek. Její sestra Týna Popelková v podání Evy Burešové se skrývá za partou herců a diváci se mohou jen domýšlet, proč svůj úbor také neukázala.

Všichni herci jsou na fotce uvolnění a usměvaví a je vidět, že je nic netrápí a své role berou s nadhledem a humorem. To se projevuje i na jejich výkonech v seriálu, který můžete sledovat každé úterý a čtvrtek večer.

Skrývá Eva bříško?

Zatímco někteří se na fotce doslova vyjímají, Eva Burešová stojí v pozadí a schovává se za režisérem seriálu, který je na fotce s herci také. Fanoušci tak usuzují, jestli náhodou Eva neskrývá něco, co by zatím média vědět neměla.

„Že by Evička schovávala miminko? No, jsem zvědavá.“ „Hmmm, proč je ASI Eva schovaná?“ „Vypadá to, že má Eva před světem nějaké tajemství,“ píše se v komentářích.

„Sylva má břicho,“ popichuje v dalším komentáři fanoušek zase druhou herečku. Na to mu režisér vtipně odpovídá: „Každý má břicho.“ Ani u jedné z postav nebo hereček se tak nepotvrdilo, jestli něco skrývají.

Ostatní fanoušci, kteří neřeší zrovna to, zda je některá z hereček v očekávání, poukazují na to, že mají chlapci krásné trenýrky a že jim to i bez obleku docela sekne. Je vtipné vidět postavy zase z trochu jiného úhlu.

„Nějaká pyžamová párty? Ráda bych se přidala,“ píše jedna z fanynek. Její názor je podpořen smajlíky a srdíčky. A rozhodně není sama, která by se s touhle partou ráda seznámila.

Obecně jsou herci v seriálu Slunečná s diváky hodně sdílní a na Instagramu se každou chvíli objeví nějaká ta šílená fotka. Pokud jsou vám představitelé oblíbených hrdinů sympatičtí, sledujte je v televizi i na sociálních sítích.

Zdroj: Instagram
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články