Shopaholicadel hledá bydlení. Majitelé bytů však raději byt nepronajmou, než aby do něj šla ona

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Shopaholicadel
Zdroj: Profimedia

Adéla Pulcová alias Shopaholicadel je bizarní fenomén, skoro jako Anička Dajdou. Nemuseli jste ji nikdy vidět, ale víte, o koho jde. V centru Prahy si pronajala byt 4+1 a pochlubila se, že platí 41 tisíc měsíčně za nájem. Již v červenci však lidé z jejího okolí uváděli, že se kvůli tomu dostala do finančních potíží, a nyní se ukázalo, že to byla pravda. Shopaholicadel si musí najít nové bydlení, ale nikdo ji nechce.

„Nájem platí 41 tisíc, na YouTube vydělá maximálně 60 tisíc. Do toho ještě musí splácet auto, několik telefonů a paušál. Když připočteme i další výdaje a poplatky, je na 59 tisících. Měsíčně jí z výplaty zůstane tisícovka a nonstop streamuje na TikToku, protože jí dochází peníze,“ prozradila její známá Karolína Lanková pro server Expres.

Prosí své sledující

I sama influencerka si tak musela připustit, že to je na ni moc, a začala hledat nové bydlení.

Shopaholicadel je tak zoufalá, že výzvu na nové bydlení šíří i mezi své sledující.

„Pokud stále někdo máte na pronájem byt v Praze, nejlépe novostavbu a po rekonstrukci. Aby tam mohl malý pejsek a v budoucnu dítě. Hledám 2kk nebo 3kk. Tak se mi, prosím, ozvěte, je to naléhavé,“ prohlásila dle serveru Lajk.

Nejspíše čekala, že se jí někdo ze skoro 50 tisíc sledujících ozve a nabídne jí žádané bydlení. Sice zprávy dostala, jen ne ty, o které žádala.

„Ale ať mi píšou jen ti, co to myslí vážně a nedělají si srandu. Díky,“ dodala totiž později a naznačila, že jí píší jen vtipálci.

Hluk, odpadky a hejtři

Adéla má ale jeden velký problém – její pověst ji předchází a na facebooku se před ní lidé vzájemně varují.

„Streamují hlavně v noci a dělají kravál. Ona mu často nadává, ať nekřičí, ale reálně řve ona celou noc. Oni vůbec fungují hlavně v noci. Odpadky dávají za dveře, do společných prostor, ať to každý čichá. Každou chvíli se seřvou, on musí ven na chodník a čekat tam. Mezitím se její odpůrci, kterých není málo, přisunou k domu a buď tam vylepují plakáty, nebo rovnou pořádají akci,“ napsal jeden z členů skupiny příspěvek o soužití s Adélou a jejím partnerem.

Další pak varují, že by si případní pronajímatelé měli o Adéle nejdříve něco zjistit.

Server VIPStar v rámci tohoto tématu připomněl historii jejího stěhování. V roce 2022 se přestěhovala do ústecké Bíliny, odkud se po několika měsících odstěhovala údajně kvůli hejtrům.

Přestěhovala se proto do pražského bytu, ale jak uvádí zmíněný server, má problémy s finanční gramotností a neumí si spočítat výdaje a příjmy.

Lidé jsou hloupí

Nyní tak má posledních pár dní na vystěhování, bydlení nemá žádné a svým sledujícím vysvětluje rozdíl mezi hotelem a motelem.

„Já nevím, jak vám to mám vysvětlit, protože někteří jste prostě hloupí. Motel je prostě něco podobného jako hotel, ale je to něco, kde můžete mít s sebou to zvíře,“ poučuje Adéla.

Pokud nechce skončit na ulici, měla by se namísto takových hloupostí zajímat o to, proč ji lidé u sebe v podnájmu nechtějí.

Její šance totiž snižuje i fakt, že se v některých inzerátech nabízejících ubytování rovnou objevuje informace, že pro ni daný pronájem rozhodně není.

„Dále z osobních důvodů prosíme neposílat inzerát slečně Pulcové. Je to ztráta času. Jak pro ni, tak pro nás. Této osobě byt nepronajmeme,“ našel například jeden z inzerátů server Extra.

Tak uvidíme, odkud bude Adéla vysílat za týden.

Zdroje: Expres, Lajk, Facebook, VIPStar, AntiYoutuber, Extra, OnlyU

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články