Aničku Dajdou proslavila první SuperStar. I po letech jí to ale ničí život

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Anicka Dajdou
Zdroj: Profimedia

Anička Dajdou, vlastním jménem Anna Gleisnerová, se zapsala do povědomí diváků v první řadě SuperStar. Nejednalo se však o nijak nadanou zpěvačku. Tedy, jak se to vezme. Proslavila ji takzvaná Hvězdná pěchota, do které byli umístěni ti nejhorší z nejhorších. A ona zvítězila.

V roce 2004 předstoupila před porotu jako devatenáctiletá slečna. Podala příšerný výkon s písničkou Thank You od britské zpěvačky Dido, přesto si ji diváci oblíbili. Dokonce díky svému „talentu“ vydělávala poměrně velké peníze. Ty doby jsou ale dávno pryč.

Publicita jí zničila život

Krátce po vystoupení Aničky se začaly u silnic objevovat třeba billboardy s její tváří a sloganem „Svět se zbláznil“, které propagovaly například pivo. Za podobné zakázky podle webu Extra tehdy mladá dívka získala jednorázově i 40 000 korun.

V roce 2008 Kutnohorský deník napsal, že se Anna pokusila přihlásit k práci pro policii. „Ano, Anna Gleisnerová skutečně podala přihlášku o přijetí do služebního poměru k Policii ČR. Dodala nám všechny potřebné podklady,“ uvedl tehdy vrchní inspektor David Schön.

Dnes se ale veřejnosti straní. Lidé se dodnes Anně posmívají, dobře si totiž na její vystoupení pamatují. A čím je žena starší, tím víc jí celá situace mrzí. Podle rodičů měla se sháněním práce vždy velký problém a vystřídala mnoho zaměstnání, u policie se tak pravděpodobně neuchytila.

Chce jenom svatý klid

Podle serveru Život v Česku dům, ve kterém Anička dnes bydlí, střeží kamera. To proto, aby měla žena konečně klid. Její maminka v médiích uvedla, že soutěž její dceru zcela zničila. Prý už si doma ani nezpívá.

„Ta holka je vyloženě lidma uštvaná,“ cituje její slova TV Guru. Jediné, co si dnes někdejší televizní hvězda přeje, je údajně svatý klid. Zdá se ale, že ani po letech na ni veřejnost nezapomněla. Její neoprávněná snaha stát se zpěvačkou ji tak bude zřejmě provázet do konce života.

Zdroj: Kutnohorský deník, Život v Česku, TV Guru, Blesk, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články