Radka Třeštíková by měla putovat za Krainovou na OnlyFans. S dalšími snímky testuje, co Instagram vydrží

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Radka Trestikova
Zdroj: Nextfoto

Zatímco Simona Krainová si už OnlyFans založila a dočkala se za to pořádné kritiky, Radka Třeštíková se rozhodla zkoušet, co všechno ještě sociální síť Instagram vydrží. Sdílí tam totiž čím dál odvážnější fotky. Možná by v jejím případě stálo za zvážení, zda se také nepřesunout někam, kde může ukázat úplně všechno.

Spisovatelka se nikdy nedržela zrovna zkrátka. Kontroverzí nešetří ani ve svých knihách. Jenomže někdy je její vystupování už přehnané. Je až s podivem, jaké snímky ještě sociální síť Instagram toleruje.

Rozhodně to není o ofině

„Miluji tě, ale na chvíli jdem zas od sebe, ofino,“ napsala Třeštíková k několika snímkům, na kterých je vidět změna jejího účesu. Jenomže ta skoro nikoho v komentářích nezajímá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Radka Třeštíková (@radkatrestikova)

Příspěvek je totiž o vlasech jen minimálně. Fotky, na nichž je spisovatelka vyobrazena ve svůdných pózách, to dávají dost najevo. Zvláště snímek z výtahu pak zaujal nejednoho sledujícího.

Prosvítající bradavky už jsou totiž k založení profilu na OnlyFans opravdu velmi blízko.

„Krásné dudlíky,“ vzkázal Radce sledující Marky. O podobné komentáře si fotografie přímo říkají. Není se tak čemu divit, že další uživatel s přezdívkou Zloděj malých Leprikonů na rovinu napsal: „Cením bradavky.“

Obočí, džíny a dokonalá postava

Několik sledujících se pozastavuje nad tím, jak má Třeštíková dokonale udělané obočí. Pár fanoušků se ptá, odkud má džíny.

Jestli má, nebo nemá Radka na fotkách ofinu, to je všem očividně jedno. Na snímcích je mnohem víc věcí, na které se dá soustředit.

„Jste neskutečně překrásné děvčátko,“ píše Rastocipo. „Máte krásnou figuru,“ dodává paní Marie.

Ačkoli je pravda, že vypadá Třeštíková skvěle, je otázkou, jak daleko zajde příště. Možná by opravdu bylo lepší odvážnější fotografie vystavovat na příhodnější platformě…

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články