Radka Třeštíková zveřejnila další provokativní fotografii v tangách. Kontroverzí nešetří ani v nové knize

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Radka Trestikova
Zdroj: Profimedia

Spisovatelka Radka Třeštíková nikdy neměla problém ukázat se na sociálních sítích na velmi odvážných fotografiích. Téměř nahá se objevila i na několika snímcích pro časopisy a kromě toho nemá také problém mluvit o kontroverzních tématech. Není to tak dávno, co v médiích pronesla slova o erotických hračkách, teď zase sdílela na instagramu provokativní fotografii.

Její nahota na sociálních sítích je samozřejmě něčím, na co se lidé často ptají. Dotaz si neodpustil v pořadu 7 pádů Honzy Dědka ani sám moderátor.

„Kdyby přišlo nějaké poutavé pozvání na rande, tak bych asi šla. Jeden mi napsal, že umí namalovat labuť jedním tahem, odpověděla jsem mu, že jestli to umí jazykem na klitoris, tak jdu,“ cituje její odpověď server Blesk.

Odvážné fotografie

Třeštíková se za své tělo ve 42 letech rozhodně nestydí. Dokázala to i na posledním snímku, kde je ke sledujícím otočená zády a ukazuje jim pozadí jen v tangách. Podobných fotek je ale na jejím profilu plno.

Ona sama si velmi dobře uvědomuje, že jsou její obrázky provokativní. Někdy s nimi své sledující dovede i naštvat.

„Že bych vyloženě chtěla, aby mi psali hnusné zprávy, to ne, to se prostě někdy stane. Když tam dám prsa, konkrétně bradavky. To lidi hodně rozčiluje,“ vysvětlila v rozhovoru pro iDNES.

Kontroverzí nešetří ani v nové knize

Třeštíková před časem vydala novou knihu s názvem Kde jsi, když nejsi. Nový román jen dokazuje, že fotky na sociální síti nejsou to jediné, kde projevuje spisovatelka svou povahu.

„Je to lechtivé, malinko vulgární. Kniha je trochu autobiografická. Začíná análním kolíkem. Říká se, že na první straně se má upoutat,“ směje se.

Z negativních komentářů si nic nedělá a originálním vzkazům se směje. Kdyby ji prý přišlo nějaké poutavé pozvání na rande od fanouška, nejspíš by šla. Dá se tak očekávat, že odvážných snímků na sociální síti bude ještě v budoucnu dost.

Zdroj: Instagram, Žena Aktuálně, iDNES, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články