V zahraničí je OnlyFans něčím naprosto normálním. V Česku za připojení ke komunitě ale schytáte kritiku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Carmen Electra
Zdroj: Profimedia

Většina zahraničních trendů se dříve či později uchytí i v České republice. Na některé je ale nejspíš ještě brzy. Třeba taková platforma OnlyFans je v Americe či Británii mezi slavnými velmi rozšířená. Lidé u nás to ale, zdá se, zatím příliš nepřijímají.

OnlyFans je platforma, na které lidé sdílí své fotografie, které si pak mohou zobrazit ostatní lidé v případě, že za službu zaplatili. Obvykle se jedná o snímky erotické nebo jinak nepřístupné, nemusí to být ale pravidlem.

Na instagramu se pochlubila i modelka Simona Krainová s tím, že si účet na OnlyFans založila. Dočkala se ale výrazné kritiky.

Podle sledujících by měly některé její fotky zůstat v soukromí a to, že má potřebu je zveřejňovat, o ní vypovídá jenom samé špatné věci.

V zahraničí běžná věc

Krainová rozhodně není jediná celebrita na světě, která se účtem na OnlyFans pyšní. Lidé u nás ale zkrátka tuto platformu nepřijali. V zahraničí je to přitom zcela běžná záležitost a na síti se tam objevuje mnoho zpěváků, herců i dalších umělců.

Patří k nim například Carmen Electra, která podle Kafe z počátku váhala, zda se ke komunitě připojit. Nakonec se ale rozhodla svou kariéru tímto způsobem oživit.

Hvězda pobřežní hlídky uvedla, že nejčastěji po ní její fanoušci chtějí fotografie jejích nohou, což jí připadá legrační. Ačkoli požadavkům příliš nerozumí, obvykle jim laskavě vyhoví – přece jen jí to přináší popularitu.

Kdo další má OnlyFans?

Podle webu Buzzfeed se na OnlyFans dále objevují například zpěvačka Iggy Azalea, herečka Bella Thorne nebo dcera Charlieho Sheena.

Nejde ale jen o výsadu žen. Profily mají také mnozí pánové.

K těm patří Dan Benson, Austin Mahone nebo DJ Khaled a Fat Joe. Rappeři se prý na síť připojili ne proto, aby sdíleli jinak nepřístupné fotografie, ale aby mohli lidem předávat motivační proslovy a podle svých slov „vedli fanoušky ke světlu“.

Zdroj: Instagram, Buzzfeed, Daily Mail, Kafe

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články