Přítel Ester Geislerové prý vypadá jako Stalin zamlada. Naštěstí má dobré oči a srdce

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Ester Geislerova
Zdroj: Nextfoto

Ester Geislerová a Martin Hronský Krupa se dali dohromady začátkem roku 2021. Už od samého začátku herečka sdílela na sociálních sítích společné fotografie a svou láskou se chlubila světu. A nic moc se na tom nezměnilo ani po více než dvou a půl letech.

Ve vztahu jim to skvěle klape a rozumí si snad úplně ve všem. Martin svou přítelkyni často také doprovází do společnosti, kde jí ho může kdejaká žena závidět. Je to totiž fešák k pohledání. Nedávno ale Ester zjistila, komu se Martin podobá. A kupodivu z toho má radost.

Mladý Stalin

Ne každý by se asi chlubil tím, že je podobný Stalinovi. Krupa z toho ale má legraci a Geislerová ho v tom podporuje. Dokonce jeho snímky pro porovnání sdílela na sociální síti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený etageisler (@geislerova_ester)

„Ségra Lela si všimla, že můj kluk je teď podobný Stalinovi zamlada. Já znám jen ty diktátorské fotografie, netušila jsem, že byl pohledný,“ napsala se smíchem.

Doplnila, že kdyby se někdy točil nějaký dokumentární film a tvůrci hledali hlavní tvář, měli by mít jasno v tom, na koho se obrátit. K popisku je připojeno několik snímků, na kterých je vidět, že podoba mezi Martinem a Stalinem zamlada je opravdu velká.

V očích se nepodobají

Ačkoli sledující souhlasí, že by si Stalina mohl Martin klidně zahrát, v jedné věci jsou prý oba muži odlišní. „Podoba tam je. Až na oči. Stalin má pohled magora a psychouše, ale váš Martin má moc hezké a dobré oči,“ napsal uživatel Cadavera Nihili.

„Jako Pepík Stalin je sice docela sexy, ale tak Martin snad má srdce,“ doplňuje Kristýnka. To, že se přítel Geislerové diktátorovi podobá, tak očividně rozhodně neznamená, že ho bude někdo s touto negativní historickou postavou srovnávat i v dalších ohledech.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články