Ester Geislerová se pochlubila novou láskou. Podívejte se, jak jim to sluší

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
ester geislerová
Zdroj: Profimedia

Herečka aktuálně zářící v seriálu Anatomie života se pochlubila na Instagramu novým vztahem. Láska a spokojenost z nového páru jen čiší. Podívejte se, jak to novému dvojici českého šoubyznysu sluší.

Nejmladší ze sester Geislerových je známá hlavně díky roli protivné Marty v hitu Snowboarďáci. Od té doby si zahrála v nespočtu českých filmů i seriálů.

Její tvář je snadno zapamatovatelná a aktuálně patří do čtveřice hlavních hrdinek seriálu Anatomie života.

Po boku Jitky Schneiderové, Barbory Černé a Martiny Preissové pomáhá v roli zdravotní sestry zachraňovat lidské životy v nejnovějším seriálu z dílny TV Nova.

Zatímco v seriálu za ní pálí Ondřej Veselý coby kardiochirurg Filip Hilský, v osobním životě zatím na lásku moc štěstí neměla. S manželem Janem Kadlecem, kterého pojala za muže v roce 2005, se po osmi letech rozvedla.

Nová láska s tajemným mladíkem

Na svém Instagramu teď odhalila, že už sama není. Už dokonce tři měsíce ji pojí vztah k sympatickému Martinovi. „Nejkrásnější tři měsíce,“ objevilo se u snímku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený etageisler (@geislerova_ester)

Na společných fotkách jim to moc sluší. Ester zveřejnila hned tři snímky v objetí s okatým mladým mužem, se kterým se seznámila pravděpodobně právě díky seriálu Anatomie života.

„Skvělý casting Anatomie života. Tak dík,“ napsala pod příspěvek. Fanoušci ji hojně k lásce gratulují.

Pevně věříme, že vztah Ester vydrží a konečně najde štěstí a lásku na celý život.

Autor: Naďa Brožová


Související články