Módní policie: Ester Geislerová zvolila model jako řecká bohyně. Partner se s ní sladil

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Geislerova Ester
Zdroj: Profimedia

Filmový festival v Karlových Varech je minulostí. V sobotu se s ním přišla naposledy rozloučit celá řada známých osobností. Nechyběla také herečka Ester Geislerová. Ta na červeném koberci zářila, a to doslova. Ve zlaté róbě vypadala přímo božsky.

Mladší sestra herečky Ani Geislerové Ester je známá nejen jako herečka, ale také jako jedna z tvůrkyň projektu Terapie sdílením, který se zabývá vztahy a komunikací v online prostředí. Společně se svým přítelem Martinem dorazila půvabná zrzka na slavnostní zakončení 56. karlovarského filmového festivalu.

Šaty měly krásnou barvu i povedený střih

Na sebe si vzala šaty krásné zlaté barvy, které jí neskutečně slušely. Róba byla empírového střihu, bez ramínek a s náznakem mírné vlečky.

Šaty byly ozvláštněny zajímavou aplikací na prsou, kde byla látka velmi intenzivně nařasena. První řádek řasení, tedy ten nejblíže krku, byl ponechán volný. Což bohužel způsobovalo, že se látka různě ohýbala.

Na některých snímcích mají šaty hezký srdíčkový výstřih, na jiných však vypadá aplikace deformovaně a celkový dojem z šatů to tak nepatrně kazilo.

Aplikace ve vlasech podtrhla dojem bohyně

Co rozhodně musíme pochválit, jsou doplňky. Krásné psaníčko, které bylo tak akorát do ruky, v bílé barvě s nádechem zlaté krásně korespondovalo se zbytkem šatů.

Geislerova Ester

Zdroj: Profimedia

Nechyběly zlaté šperky, tedy prsten a náušnice. Třešničkou na tomto modelu pak byla zlatá tiára s motivem květin, díky které Ester vypadala jako opravdová řecká bohyně.

Partner jí ostudu neudělal

Herečka se navíc krásně sladila se svým mužským doprovodem. Její přítel měl na sobě černé společenské kalhoty se sakem tmavě modré barvy, které mělo černé klopy. Vše doladil zlatým motýlkem. Kombinace těchto tří barev působila velmi efektně.

Krásný pár vypadal jedním slovem úžasně. Zajímavé bylo, že na některých snímcích má Martin položenou ruku láskyplně na Esteřině bříšku. Že by snad ti dva něco tajili?

Zdroj: Profimedia, iDNES

Autor: Karolína Ševcová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články