Po fotce žákovské knížky zveřejnila Marta Jandová další archivní poklad. Fotku ze sedmé třídy, na které dle fanoušků vypadá jako Leonardo di Caprio

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Marta Jandova
Zdroj: Profimedia

Marta Jandová je aktuálně velmi vytížená pořadem Česko Slovensko má talent, ve kterém již stihla udělit svůj hlas, tzv. zlatý buzzer, dívce z Ukrajiny, která tak postoupila rovnou do finále. I tak si ale najde čas na své fanoušky na instagramu a po své žákovské ukázala i svou fotku ze 7. třídy.

Dojatá Jandová

Ukrajinská dívka Polina je hvězdou nové řady pořadu Česko Slovensko má talent. Polina přišla na Slovensko s mámou a sestrou, zatímco tatínek a zbytek rodiny zůstali na Ukrajině.

Během úvodní řeči o sobě řekla, že zpívá od 8 let, skládá vlastní písně a hraje na klavír.

„Mám jeden velký sen, aby válka skončila, byl mír, Ukrajina zvítězila a já se mohla vrátit domů ke své rodině,“ dodala Polina a hned poté všem vzala dech, když začala zpívat.

Marta Jandová byla z jejího vystoupení tak dojatá, že nemohla ani mluvit a své vyjádření tak řekla až jako poslední a rovnou ho doplnila zmáčknutím zlatého bzučáku a Polinu poslala do finále.

Během moderování si však zároveň musí najít čas na svou dceru, která v září nastoupila do 4. třídy, a tedy učiva přibývá a je třeba se jí více věnovat. A jestli bude dcera po mamince, má se na co těšit!

Těch pupínků…

Se začátkem školního roku se Marta pochlubila žákovskou z 5. třídy, což tedy znamená, že byla jen o rok starší, než její dcera.

„Našla jsem svoji žákovskou z 5. třídy. Bylo mi 11 a byla jsem asi trošku na facku,“ přiznala na svém instagramu a přidala fotku s poznámkou.

„Udělena důtka třídní učitelky za nepořádnost, neposlušnost: bez svolení odešla ze třídy (koupit si zmrzlinu),“ zní důtka a jak zpěvačka říká, nyní na vše vzpomíná s pobavením, ale v té době se bála přijít domů.

Nyní zpěvačka zveřejnila další „poklad z půdy“ a tím je fotografie ze 7. třídy. „Já v 7. třídě. Těch pupínků,“ napsala se smajlíky k fotce.

Pod fotkou se hned začaly objevovat komentáře, že byla puberťák jako vyšitý nebo že si je podobná. Ale zároveň se někteří sledující pozastavili nad tím, že je na fotce podobná slavnému herci Leonardu di Capriovi. Což, když se na fotku podíváte, opravdu není daleko od pravdy.

Ale zpěvák Ondra Ruml vidí na fotce jinou podobu. „Ty jsi v 7. třídě vypadala jako Vojta Dyk na gymplu?,“ napsal pod fotku a reakce zpěvačky na sebe nenechala dlouho čekat. „Jsme bratři,“ odpověděla pohotově.

Je vidět, že Marta nemá problém si sama ze sebe udělat legraci a snad bude díky těmto vzpomínkám benevolentní k prohřeškům své dcery.

Zdroj: Extra, OnlyU, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články