Pavlína Pořízková přivítala nový rok nahotou. Ve své kůži se cítí skvěle

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
paulina porizkova
Zdroj: Nextfoto

Americká supermodelka českého původu Pavlína Pořízková je sama se sebou s nástupem nového roku spokojená. Ve svých 57 letech vypadá skvěle, a nebojí se dokonce ani nějaké té odvážnější fotografie na instagramu.


V minulosti Pořízková několikrát zdůraznila, že rozhodně nemá problém s tím přiznat si, že stárne. Na sociálních sítích ukázala na několika fotografiích, že i ona na sobě přibývající roky pociťuje, a ženy upozornila na to, že za své tělo by se neměly stydět, ať už vypadají jakkoli.

„Doba, kdy jsem se ve svém těle cítila nejméně přitažlivá, bylo období, kdy jsem čekala své děti. Protože moje tělo nebylo moje – patřilo jim. A teď, když jsem ho získala zpátky, bych ho měla skrýt? Ne, to si nemyslím,“ napsala tehdy k jedné z fotek.

Do nového roku bez zábran

Pavlína se podle svých slov nemá za co stydět. I proto se do nového roku rozhodla vstoupit fotografií, na které si své vnady zakrývá rukama. Jinak se představuje fanouškům tak, jak ji příroda stvořila.

Ačkoli si prý uvědomuje, že nějaký ten rok je na ní vidět, nemá se rozhodně za co stydět. Pokouší se rovněž dodat sebevědomí ženám, které to potřebují. „Nový rok otevřel dveře dokořán a já ho přivítala nahotou,“ napsala ke snímku na svém instagramu.

Ačkoli to ve svém životě neměla Pořízková nikdy snadné, postavila se svému osudu. Zabojovala s psychickým nátlakem a podařilo se jí jak po psychické, tak i fyzické stránce dostat do vyrovnaného stavu. Díky tomu se teď může na sociálních sítích chlubit skvělou postavou i sebevědomím.

„Konečně se ve své kůži cítím skvěle a pohodlně. Nepotřebuji žádné brnění, za které bych se schovávala. Jsem vyzbrojena jen zkušenostmi ze života,“ uvedla u snímku. A fanoušci ji za její odvahu i upřímnost náležitě oceňují.

Nemá co schovávat

Pokud měla Pavlína před sdílením fotografie vysoké sebevědomí, po přečtení komentářů bude mít možná problém projít dveřmi. Sledující totiž modelce vzkazují, že je krásná, dokonalá a rozhodně nemá co schovávat. A milých komentářů je pod snímkem nespočet.

Pavlína se v současné době i nadále věnuje zdravému životnímu stylu. Pracuje na tom, aby se sebou mohla být spokojená každým dnem a aby byla vhodným příkladem pro každého, kdo sám o sobě třeba trochu pochybuje.

Zdroj: OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články