Pavlína Pořížková se vydala na kole napříč Francií. Nezabránilo jí v tom ani špatné počasí

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
pavlina porizkova
Zdroj: Profimedia

Pavlína Pořízková, americká supermodelka pocházející z České republiky, má tento týden zajímavý sportovní program. Rozhodla se totiž procestovat Francii na kole. Oznámila to na svém instagramu společně se zprávou pro své fanoušky, že z tohoto důvodu tento týden nebude nejspíš na sociální sítě moc přispívat.


Nenechává si zkazit náladu ani deštěm

Počasí Pavlíně příliš nepřeje. Každodenní déšť, který teď zažíváme v Česku, se totiž nevyhnul ani Francii. „Momentálně končím s hlubokými úvahami, protože jezdím 8 hodin denně v dešti.“ Napsala u fotky ze svých cest. „Víte, co je skvělého na dešti? Ten úžasný pocit, když na chvilku vysvitne slunce,“ dodala k nepříjemnému počasí, které ji zatím potkává.

Jinak si ale podle širokého úsměvu na fotce, na které je právě na svém kole a samozřejmě v nepromokavém cyklistickém oblečení, cestování velmi užívá. „Večeře navíc chutnala ještě lépe než obvykle,“ pochvaluje si. „Ale to by mohlo být proto, že jsme ve Francii. Projíždíme Burgundsko,“ oznámila ještě nadšená supermodelka, která si ve svých 57 letech udržuje formu nejenom cyklistikou.

Smrt manžela jí přinesla velké životní útrapy

Nyní si sice užívá, ale za sebou má velmi těžké životní období. Před dvěma a půl lety jí totiž zemřel manžel Ric Ocasek. Jeho smrt s sebou přinesla nejenom psychickou újmu, ale také veliké finanční problémy, které musela řešit prodejem svého domu v New Yorku. Navíc se to všechno stalo v období začátku koronavirové krize, což bylo pro modelku, zvyklou žít společenským životem, nelehké.

V rozhovoru pro super se zmínila, že instagram je jedním ze způsobů, jak se se ztrátou manžela vyrovnala. „Používám Instagram, abych se mohla spojit se ženami jako jsem já. Ženy, které jsou starší a necítí se nejlépe, které se třeba rozvedly, kterým manžel zemřel. Těm, které si myslí, že jsou staré, škaredé, nikdo je nechce. Které musí znovu začínat život a neví kde. To jsem já,“ svěřila se s citlivými informacemi, ačkoliv ke „škaredé“ má i ve svém věku stále velmi daleko.

Po smrti partnera pro ni bylo po nějaký čas velmi těžké začít vztah s novým mužem. Od té doby má za sebou pouze jeden vztah, který trval jen necelé tři měsíce. Prý si ale nepřipouští, že by měla zůstat sama už napořád, v lásku pořád věří, jen nehledá a čeká, až si láska najde ji. Třeba se jí to povede právě v romantické Francii.

Zdroje: Super, Instagram Pavlíny Pořízkové, extra

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články