Patricie Pagáčová si ráda dopřává odpoledního šlofíka. Choulí se k ní i malá Bibi

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Pagacova Patricie
Zdroj: Profimedia

Patricie Pagáčová se nedávno vrátila z rodinné dovolené. Ty ovšem bývají tak náročné, že člověk po nich potřebuje ještě další týden dovolené „na zotavenou“. Své o tom ví i sympatická herečka. Ta na svém instagramu nedávno zveřejnila, jak odpočívá.


Patricie Pagáčová je českým divákům známá ze seriálu Ulice, kde vystupovala neuvěřitelných 14 let. Nakonec se ale její postava, Tereza Jordánová, odstěhovala do zahraničí.

Na mateřské stále pracuje

Nyní se tak objevuje především v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Rolí sestry Evy Kalinové si navíc momentálně vyplňuje mateřskou dovolenou. Její dcera Bibiana oslavila nedávno své první narozeniny.

Patricie se tak rozhodla trochu odpočinout a s celou rodinou vyrazila na dovolenou, a to na Sázavu, odkud zveřejňovala jednu vysmátou fotku za druhou.

Dovolená byla náročná

Jak ale většina rodičů potvrdí, dovolená s malým dítětem je sice krásná, ale také pořádně náročná. Své o tom ví i krásná herečka.

Ta se svým sledujícím na instagramu svěřila, jak svou momentální únavu řeší. A roztomilejší způsob odpočinku by mohla najít jen těžko.

Po obědě si dá „dvacet“

„Poslední dobou si docela často dopřávám odpoledního šlofíka s Biboušem a řeknu vám, není to vůbec špatný,“ napsala na svůj instagramový účet.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Patricie Pagáčová (@patricie.pagacova)

„Zpátky do školky,“ dodala ještě mladá maminka. Narážela tak na to, že ve školce se chodilo po obědě pěkně spát. Že to má něco do sebe, jí potvrdili i její sledující.

„Heslo zní, když dítě spí, i máma spí,“ napsala fanynka Martina. „Odpo šlofíky mi tak chybí,“ posteskla si jedna z maminek, která dítko zřejmě už po obědě spinkat nedává. Patricie by si tak měla tento čas užít, dokud může.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Expres

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články