Patricie Pagáčová si užívá sluníčka na mole u vody. Fanoušci řeší její spálená záda

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
patircie pagacova
Zdroj: Nextfoto

Sluníčko je v létě sice fajn, na druhou stranu by člověk měl ale teplým dním také přizpůsobit to, jak se o své tělo stará. Spálená záda nejsou nic příjemného, Patricie Pagáčová o tom možná bude brzy vědět své. Na sociální síti se pochlubila snímkem, na kterém už podle některých krásně červená. Možná jde ale jen o úhel fotky.

Herečka je letos na dovolené na Sázavě. Nedávno ukázala, že si užívá všech dostupných možností a ráda se projede v malé lodičce, kromě toho ale také miluje jen tak sedět a sledovat klidnou vodu. A k tomu si očividně nejraději vybírá místa, kde na ni svítí sluníčko.

Někdy se člověk spálí i při správném používání krému na opalování, některé typy kůže zkrátka nic nezachrání. A z příspěvku, který přidala Patricie na svůj instagram jako poslední, se zdá, že se spíše než s opálením vrátí z dovolené červená jako rak.

Uvařená

„Tak jak se máte všichni? Nejste ještě uvařený? Užíváte léto? Máte volno? Vyrážíte někam na výlety/dovolený?“ zaplavila Pagáčová své sledující otázkami a dodala s tím, že jezdí na dovolenou už několik let na stejné místo.

Ukázala fanouškům také fotku, na které sedí na mole u vody a užívá si výhledu na klidnou hladinu. Tedy až na chvíli, kdy ji někdo fotí, to potom otočí hlavu a usměje se do objektivu. I když je její oblíbené místo z velké části ve stínu, zdá se, že záda bude mít po dovolené herečka pěkně spálená. Ona sama to ale vidí jinak.

„Au, to budou bolet spáleniny,“ napsala jedna z fanynek. Ačkoli je vidět, že na jejím komentáři je trochu pravdy, Pagáčová se brání. „Jaké spáleniny?“ Nejspíš tak zatím záda spálená nemá a červená barva je způsobená především úhlem fotografie.

Sdílní fanoušci

Patricie položila svým fanouškům řadu otázek a většina z nich se jich chytla. Pod příspěvkem se tak fanoušci dělí o to, co je v následujících dnech čeká. Někteří se těší na víkend, který si užijí někde ve stínu na zahradě, jiní si ale stěžují, že budou muset pracovat, a žádný odpočinek se tak nekoná.

Kromě vyprávění o tom, co koho čeká, někteří fanoušci samozřejmě Pagáčovou chválí, protože i z fotografie, na které ukázala záda, dovedou vyčíst, jak krásná a pohledná je. „Jste krásná, sexy kočka s dokonalou postavou. Nádherná maminka,“ napsal jeden ze sledujících.

„Moc vám to sluší,“ napsal další a doplnil, že si také v současné době užívá dovolenou na Sázavě. Zatímco pár lidí chválí Patricii a její záda, najdou se i ti, kterým taková fotka nestačí. „Ukaž se zepředu,“ napsal například bez ostychu uživatel Martin. Zda jeho nepříliš mile podané přání Pagáčová splní, se uvidí nejspíš brzy, až se rozhodne herečka sdílet další snímek.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články