Patricie Pagáčová si užívá dovolenou na Sázavě. Až se vrátí, bude se muset bránit nařčení soutěžící ze SuperStar

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
patricie pagacova
Zdroj: Nextfoto

Patricie Pagáčová se přes rok skoro nezastaví. Když neúčinkuje v divadle nebo nenatáčí film, tak se stará o svou roční dceru Bibi. Teď se ale vydala na dovolenou. A jako cíl své cesty si nezvolila exotiku, ale naše krásné Čechy.

Odjezd na dovolenou si vybrala dobře. Zrovna se totiž její jméno začalo objevovat v souvislost s influencerkou, která se zúčastnila soutěže SupeStar, Dominique Alagio.

Pagáčová jí prý psala, že je pí…

Dominique chtěla minulý rok zkusit své štěstí v pěvecké soutěži a neuspěla. Nyní se o účasti rozpovídala v podcastu A-Cast & Kid Ajvn a z jejích slov nebude mít mnoho lidí úplnou radost.

Údajně totiž vystoupení nebylo úplně spontánní a tvůrci jí měli říkat, co má dělat. A co bylo dle ní horší, byla šikana od poroty.

Pagáčová měla na její fotku reagovat slovy: „To si děláš prdel, to je nějaká třicítka.“ Navíc má údajně Dominique screeny konverzace, ve které o ní má Pagáčová psát vulgární věci.

„Pak se ke mně dostalo více informací, že mě Pagáčová fakt nemá ráda. Dostaly se ke mně screeny, co o mně psala účastníkům ze SuperStar. Urážky vůči mně, že jsem pí*a,“ pokračovala ve vyprávění influencerka, která před kamerami několikrát plakala a toto měl být ten důvod.

Celá situace pro ni tedy nebyla příjemná a na soutěž nerada vzpomíná. Nyní je z ní úspěšná influencerka a hejty bere jakou součást sociálních sítí.

Patricie Pagáčová se k situaci zatím nevyjádřila a užívá si dovolenou na Sázavě.

Na dovolené s rodiči

Z fotek, které herečka sdílela, je patrné, že je na dovolené společně s Bibi a bez manžela. Doprovod jí dělají nejspíše rodiče a ještě jedno dítě. Posádku lodi však na svém instagramu nijak nekomentovala, takže se jedná jen o domněnky.

Projížďky na Sázavě si však očividně všichni užívají a zejména pak přírodu, která se zde nachází. Je tedy jasné, že nějaká osočení jsou to poslední, co by Patricie chtěla nyní řešit.

Až se vrátí, čeká ji opět mnoho práce. Aktuálně se na ni diváci mohou těšit v seriálu Agrometal, ve kterém Prima vsadila na hvězdné obsazení. Bude se jistě na co dívat.

Zdroje: Extra, YouTube, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články